سی ان ان خدمه خاتمه پوشش زنده به عنوان مواد منفجره پرتاب به شبکه HQ در آتلانتا

یک دستگاه انفجاری فکر به “ترقه” پرتاب شد به سی ان ان مرکز در آتلانتا مجبور خدمه برای جلوگیری گزارش و پوشش را اجرا کنید. سرد لحظه گرفتار شد در فیلم است.

این حادثه زمانی رخ داد که سی ان ان نیک والنسیا بود و پوشش گسترده تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید مواج از طریق آتلانتا. تصویری از پوشش زنده شروع می شود با پلیس در کامل riot gear برگزاری یک خط و حاوی اراذل و اوباش شد.

“برخی از مردم در حال خنده برخی از مردم مشغول فیلم برداری,” خبرنگار شنیده است و گفت که در آن نقطه انفجاری ضربات در آستان.

“نیک شما خوبي ؟ شما خوب بچه ها؟” سی ان ان مجری می پرسد بارها و بارها به هرج و مرج می شکند داخل. والنسیا توصیف مواد منفجره به عنوان یک “ترقه” در مدت کوتاهی پس از گزارش زنده قطع شد.

سی ان ان در آتلانتا احاطه شده بود نمرات از تظاهرکنندگان قبل از آن جمعه که تخریب در ورودی اصلی و یک ماشین پلیس به آتش کشیدند.

تعدادی از وسایل نقلیه زره پوش و پلیس های اضافی تقویت آورده بودند را به بالا و سنگین حضور پلیس به عنوان بن بست ادامه داد: در خارج از ساختمان با ده ها تن از به شدت مجهز ماموران حفاظت از ورودی مقر.

گرجستان فرماندار برایان کمپ به نام گارد ملی واحد و اعلام شرایط اضطراری به سرکوب شورش و غارت در میان جریان ناآرامی ها در آتلانتا.

همچنین در rt.com گرجستان خواستار در گارد ملی پس از تظاهرات در آتلانتا فرود به هرج و مرج با غارت & آتش سوزی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de