سی ان ان مقصر ‘روسیه, روسیه, russia’ به صورت جورج فلوید شورش زیرا آنها نمی توانید سرزنش چین’ – مغلوب ساختن پیشی جستن

با شورش های گسترده امریکا, سی ان ان مهمان پیشنهاد کرد که روسیه ممکن است مسئول stoking ضد پلیس خشم در ما. رئیس جمهور تهمت تمسخر “بیمار بازنده” در شبکه برای ‘Russiagate’ وسواس.

“در اینجا ما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه. “خبر جعلی @CNN سرزنش روسیه, روسیه, russia. آنها بیمار بازنده با اعتبار بد! P. S. نمی توانید سرزنش چین چرا که آنها نیاز به پول نقد؟”

قبل, ملی, شهری لیگ جمهور سابق نیواورلئان شهردار مارک Morial به نظر می رسد در سی ان ان که در آن او پیشنهاد کرد که شورش در مینیاپولیس – در حال حاضر در روز چهارم – باعث شد که توسط عوامل و “سفید supremacists.”

Morial اولین بار نیست لیبرال دانشمند به پیشنهاد مسکو را به دخالت و اعمال افسر پلیس و قاتل مشکوک درک چوین ممکن است باعث شورش. یک میزبان از ‘Russiagate truthers’ آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با کرملین توطئه در روز جمعه به معترضان در, Minnesota شهرستان غارت فروشگاه ها و ایستگاه های پلیس را به آتش کشیدند.

همچنین در rt.com مینیاپولیس شورش در حال پوتین طرح ‘Russiagate” فکر دستفروشان هشدار می دهند

این اتهامات از خارج دخالت نیز از مقامات بالا در مینه سوتا است. فرماندار Tim Walz را متهم سفید supremacists و کارتل های مواد مخدر از برافروختن خشونت در حالی که مینیاپولیس شهردار یعقوب فری, St. Paul شهردار ملوین کارتر و مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون همه پیشنهاد دخالت نیروهای خارجی در شورش.

قابل توجه هر یک از این مقامات انتقاد شده است برای اجازه دادن به خشونت شکوفا در روز های اخیر. شهردار یعقوب فری خاص شده و هدفمند توسط رئیس جمهور تهمت خود را برای شکست آشکار به “سخت و مبارزه” پس از خود نیروی پلیس رها شده دو ایستگاه به عنوان بسیاری از روز را به انجام.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد متهم به نفوذی دادن به خشونت است. به جای سرزنش کرملین اما مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده است در “ANTIFA و چپ رادیکال است.” او دادستان کل ویلیام Barr به نظر می رسد به توافق برسند. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه او را متهم به “خارج رادیکال و آشوبگران” از “بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا و خشونت دستور کار است.”

“خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط هرج و مرج و چپ گروه های افراطی” بر این ادعا.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de