به عنوان چین هایش با شایع ووهان coronavirus یکی دیگر از بیماری شکسته است در کشور: مرگبار H5N1 آنفلوآنزای مرغی.

شیوع صورت گرفت در یک مزرعه در نزدیکی شینگ شهر در چین مرکزی هونان استان کشور, وزارت کشاورزی اعلام کرد. 4,500 از مزرعه 7,850 جوجه فوت کرده اند از بیماری و مقامات محلی گلچین نزدیک به 20 ، 000 پرندگان شامل گسترش آن.

H5N1 است یک ویروس آنفولانزای مرغی که باعث شدید بیماری تنفسی در پرندگان و مسری است به انسان. هیچ انسانی قربانیان هنوز گزارش شده است اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید که بیش از 350 نفر کشته شده اند از این ویروس پس از آن برای اولین بار به انسان ها در هنگ کنگ در اواخر 1990s.

همچنین در rt.com روسیه متوقف پردازش چینی کار ویزاها و تکه های بدون روادید سفر میان coronavirus اپیدمی

H5N1 مراتب مرگبارتر ویروس برای کسانی که قرارداد آن است. نزدیک به 60 درصد از بیماران مبتلا به H5N1 مرگ پس از ابتلا به بیماری در مقایسه با دو درصد از ووهان coronavirus (2019 nCoV) بیماران تا کنون.

استان هونان هم مرز است و از سمت شمال با استان هوبی که در شهر ووهان است و این کانون از زمان coronavirus بیماری همه گیر. اعتقاد به شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان ها را در یک بازار در شهر ماه گذشته coronavirus است پس از گسترش به هر منطقه ای از چین به بیش از 25 کشور دیگر در سراسر جهان است. 250 بيمار مرده تایید شده است و حدود 12000 بیشتر آلوده در چین است. تا کنون هیچ یک از بیماران در خارج از کشور فوت کرده اند.

شیوع این بیماری باعث شده است تا کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده آمریکا و استرالیا و ویتنام – برای محدود کردن ورود به مسافران از چین و تعدادی از خطوط هوایی بین المللی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از کشور است. روسیه به طور موقت تعطیل شرق دور مرز با همسایه خود, متوقف, سفر بدون روادید برای گروه های توریستی و متوقف پردازش چینی ویزای کار.

همچنین در rt.com ‘ویروس کنترل فراتر از استانداردهای’: چین هشدار کشورها در برابر گسترش ویران به عنوان مرز بسته & پروازهای لغو شده در سراسر جهان

تعدادی از شرکت های چند ملیتی از جمله تویوتا و اپل و گوگل و استارباکس – باید توقیف عملیات خود را در چین به علت ویروس.

در علاوه بر این به هزینه انسانی از شیوع بیماری های کروناویروس است با چکش بازارهای جهانی سهام و هزینه می تواند اقتصاد چین 60 میلیارد دلار در این سه ماهه با توجه به برخی از تخمین می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی