کلینتون حمایت, 16-اصطلاح دموکرات دست به سیاه و سفید مترقی مربی در نیویورک اولیه

مترقی مربی جمال بومن است trouncing خود 31-سال وقت استقرار حریف دموکرات کنگره الیوت انگل در نیویورک منطقه اصلی وجود انگل حمایت از هیلاری کلینتون و طرفدار اسرائیل قرار گرفتند.

انگل که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس است که از دست دادن با 26 امتیاز. او تایید شده توسط هیلاری کلینتون و حتی تا به حال جمهوری خواه پول اختصاص یافته به مبارزات انتخاباتی خود را از طریق دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل super PAC که صرف بیش از $600,000 حمله بومن و حمایت از انگل های رهگیری شده است.

بومن سابق برانکس مدیر مدرسه که پشتیبانی از مدیکر برای همه و سبز جدید مقابله کرده و خواستار پایان دادن به دهها و defunding از پلیس. او دریافت تاییدیه از مشخصات بالا دموکراتیک سوسیالیست مانند ورمونت سناتور برنی ساندرز و کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز – و همچنین از ماساچوست سناتور الیزابت وارن. وب سایت خود را در تماس های نیویورکی برای انتخاب یک دموکرات خواهد شد که “مبارزه برای مدارس و آموزش و پرورش, نه بمب و حبس.”

بومن به احتمال زیاد ناراحت برابر انگلس به پژواک AOC تعجب پیروزی در برابر وقت جو کرولی در سال 2018 است. در سخنرانی خود در روز سه شنبه شب سیاسی تازه وارد گفت: اگر او به کنگره او را نگه پاسخگو سیاستمداران که “مدیون از منافع شرکت های بزرگ.” او همچنین گفت که او “یک سکه از سلاح تولید کنندگان” بر خلاف متهاجم انگل.

انگل رای برای جنگ عراق گفت: این امر می تواند “یاد ماندنی اشتباه” نیست و او به مخالفت با توافق هسته ای ایران. او مبارزه برای جلوگیری از تصویب قانون منع فروش بمب های خوشه ای به عربستان سعودی و بحث برانگیز گفت که او نمی خواهید برای دیدن که کشور را به ولیعهد و محمد بن سلمان برای کشتار واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi.

یک حامی سرسخت اسرائیل انگل نیز جشن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث به رسمیت شناختن بیت المقدس به اسرائیل مهاجرت سرمایه و ناودان باراک اوباما صرف ممتنع از یک سال 2016 در سازمان ملل در شهرک های اسرائیلی. خود بزرگترین کمپین همکاران در حال طرفدار اسرائیل PAC طرفدار اسرائیل در امریکا و NORPAC.

همچنین در rt.com دخالت هر کسی ؟ نرم افزار های اسرائیل صرف $22 میلیون در لابی و کمپین سهم در سال 2018

همکار شاهین کلینتون حتی شامل اشاره به انگل مداخله اعتبار در تایید گفته او “عمیقا متعهد به همکاری با متحدان ما برای حفظ رهبری آمریکا” در سراسر جهان است.

انگل کمپین دریافت یک ضربه در یک کنفرانس خبری در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در اوایل این ماه هنگامی که او بر روی میکروفن گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت” در مورد زبان محلی خبر دادند. بومن که سیاه نیز نامیده می شود برای لغو 1994, جرم, لایحه که انگل پشتیبانی می کند.

بومن کمپین گفته است که شگفت زده به او پیشرو حتی در حوزه که در آن انگل بود و انتظار می رود که پشتیبانی قوی. اولیه نمی توان به نام برای بیش از یک هفته به عنوان غیابی نمی توان شمارش تا هشت روز بعد از روز انتخابات.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de