یک ایرلندی خروجی اخبار نوشته شده نگران کننده صدای هشدار داد که یک آدم خوار موش-لادن روسیه ” شبح کشتی است “عنوان ایرلند.” به جای جرقه نگرانی clickbait جیر جیر صرفا تولید چشم-رول از کاربران توییتر.

چهارشنبه جیر از ایرلند بار به اشتراک گذاشته شده یک لینک به یک ویژگی در مورد یک زن و شوهر از شبح کشتی در حال حاضر در جایی در دریاهای آزاد است که می تواند – شاید احتمالا در شرایط مناسب – سرعت شستشو در ساحل همراه ایرلند ساحل. و کشتی از بسیاری از نگرانی است که ظاهرا “رها شوروی سابق بوش کروز [به نام] Lyubov Orlova” است که ظاهرا تنها سرنشین دار توسط موش که یک طعم و مزه خود را.

این مقاله حتی اذعان می کند که ایرلندی گارد ساحلی معتقد است این کشتی احتمالا در حال حاضر غرق شده و به اعماق آبکی.

واکنش رسانه های اجتماعی هر چند ممکن نبود چه خروجی امیدوار بودم برای با کاربران توییتر سوژه متحرک از روبرو جنجال آفرینی پیام یکهو به عنوان یک تلاش آشکار توسط broadsheet به نوبه خود چشمگیری تلخیص به منظور تولید برخی از پر سود آنلاین کلیک.

“بیشتر بر طعمه – به Lyubov Orlova نیست تنها چیزی که مسابقه به پایین” یک نفر نوشت: در حالی که یکی دیگر گفت: “ایرلندی بار است که تبدیل شدن به بیشتر شبیه به خورشید در هر روز است.”

چندین نفر اشاره کرد که اگر موش آدمخوارها هستند پس منطقی پس از زمان به اندازه کافی وجود دارد می خواهم فقط یک موش سمت چپ – و اگر آنها جشن همکار خود را جوندگان و سپس انسان نیاز به نگرانی نیست.

ایرلندی بار مقاله در یک قرار cannibal موش آلوده کشتی می آید در پی بدون سرنشین کشتی شستشو در ساحل در جنوب غربی این کشور حسن نیت ارائه میدهد از طوفان دنیس.

همچنین در rt.com گسسته باد مخالف باعث می شود هواپیمای شناور بالاتر از باند فرودگاه هنگام فرود در فرودگاه هیترو لندن (تصویری)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی