‘تمیزترین KO شما همیشه خواهید دید’: Garbrandt FLATLINES Assuncao با ویرانگر buzzer-beater در UFC 250 (تصویری)

کودی Garbrandt قاطعانه حمایت خود را ادعا می کنند که او کشف اشتیاق خود را برای مبارزه با وحشیانه ضربه زدن خروس وزن دشمن رافائل Assuncao با عظیم دست راست در UFC 250 درآمد عملکرد از شب.

Garbrandt به پایان رسید اجرای سه ضرر و زیان و امن اولین پیروزی خود را پس از ضرب و شتم او Dominick کروز در پایان سال 2016 با تولید هلو از یک پانچ در ثانیه های پایانی از دور دوم در لاس وگاس محکوم Assuncao به اقامت طولانی مدت در هشت ضلعی بوم قبل از او در نهایت کمک کرد پس از یک آسیب رسان به پایان خود امیدوار است از ضبط یک پیروزی برای اولین بار در چهار دعوا.

کهنه برزیلی تا به حال به سمت چپ خود را باز در حالی که تلاش برای زمین راست دست haymaker خود را از دیدن Garbrandt اردک و افزایش به عنوان ثانیه به نظر می رسید برای ایستادن هنوز هم قبل از او فرود آمد و صاعقه وار خود را پاسخ و با آرامش قدم دور به جشن می گیرند.

“این احساس شگفت آور” مرد گفت: به عنوان شناخته شده “No Love”تأمل در چالش های او مواجه شده است و پس از دست دادن عنوان در UFC 227 در نوامبر سال 2017 در دو ضرر و زیان به nemesis TJ Dillashaw, پس از دور اول حذفی شکست به پدرو Munhoz که به دست آورده از شب در UFC 235 در مارس 2019.

“من رفتم از بالای جهان 11-و-0 25 سال قهرمان جهان به مبارزه با ترمز. این یک سفر است. من شور و شوق در قلب من و این ذهنیت به بهترین در جهان مانند من یک بار بود.

“من می دانستم که [Assuncao] رفتن به در آمده است. من به او اجازه دهید کمی اعتماد به نفس من پل شکاف با من فاصله. من ضربه او با برخی از چیزهای سخت. او واقعا گزنده در نرخهای پایین.

“او بسیار دفاعی خیلی سخت به نگاه خوب در برابر. من نیاز او را به یک کمی بیشتر و من می دانستم که راست می زمین. کسانی که پول سازان. خیلی احساس خوب, من می توانم شروع به گریه.”

طرفداران در رسانه های اجتماعی شد و به اتفاق آرا در توصیف زمان و قدرت “Garbrandt 2.0”با برخی خواستار 28 ساله برای کسب عنوان دیگری به ضرب گلوله پس از او چشم نواز رستگاری است.

“کودی واقعا مورد نیاز است که یکی” گفت: یکی از بیننده.

“عملکرد چشمگیر از قهرمان سابق. سرعت او دارای دیوانه است.”

همچنین در rt.com “من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه’: UFC ستاره Conor McGregor ادعای او تماس آن واریز شده دوباره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de