نمایندگان می ترسید نور سنگین وزن هموطنان آرتور Beterbiev و دیمیتری Bivol را آغاز کرده اند که مذاکرات بیش از یک ورزشگاه مبارزه در روسیه بعد از این سال به طور بالقوه راه اندازی یک فوتی و فوری از درگیری میان دو شکست نخورده قهرمانان.

باب Arum که co-ترویج Beterbiev است توجه خود را تبدیل به Bivol و با هدف قرار دادن یک توافق با WBA عنوان دارنده co-پروموتر ادی Hearn پس از Canelo Alvarez تصمیم به حرکت به پایین وزن را بدست آورد پس از پیروزی سرگئی کوالف در ماه نوامبر.

بوکس فدراسیون روسیه می خواهد به میزبان وحدت مبارزه در گازپروم عرصه در سن پترزبورگ در ماه اوت ایجاد حفره قرقیزستان متولد تکنسین و زمان نور سنگین وزن شماره یک در برابر حذفی هنرمند Beterbiev.

Hearn بخشوده می تواند برای باقی مانده تمایلی برای مطابقت با یکی از دیگر Matchroom مبارزان از جمله WBA فوق العاده میان قهرمان کلوم اسمیت در برابر حریف با Beterbiev رکورد در آینده است.

همچنین در rt.com ‘$100m به ضرب و شتم که ادم سفیه و احمق دوباره ؟ من فکر نمی کنم که منطقی’ – Khabib در مکگرگر مسابقه برگشت (تصویری)

هیچ یک از IBF و WBC قهرمان 15 دشمنان در حلقه شنیده نهایی بل اگر چه اوج خود ممکن است با نزدیک شدن در سن 35 و همچنین مقدار زمان مونترال-بر اساس جنگنده به توافق برسند معاملات سودآور به عنوان یکی در زنیت را 68,000-ظرفیت خانه وعده داده می شود.

Beterbiev چهره اجباری تاریخ نزدیک تر به خانه و در عین حال دفاع از خود IBF تاج برابر برتر مدعی و 2016 چینی المپیک Fanlong Meng در مونترال در 28 مارس.

Bivol انتظار “نبرد” در ما “جایی در اواسط ماه آوریل”. Hearn ارائه شده Badou جک یک شات عنوان او را از طریق توییتر در شروع سال و Bivol می گوید یک آزمون برابر سابق WBO فوق العاده میان قهرمان Gilberto رامیرز نیز در دست بررسی است. “این خوب بوکس نامهای که برای من جالب هستند,” او اضافه شده است.

صحبت پس از Beterbiev متوقف Oleksandr Gvozdyk در 10 دور از مبارزه خود را در فیلادلفیا در ماه اکتبر Arum گفت Bivol “را در اولویت قرار دارند” پس از دفاع در برابر Fanlong گفتن tass.ru: “ما می دانیم که در مورد میل به مبارزه Bivol. او را در اولویت قرار دارند و ما می توانیم سازماندهی این مبارزه در سال 2020 است.

“من فکر نمی کنم آن را عادلانه به Canelo به مبارزه با یک پسر [Beterbiev] که بزرگ است. Gvozdyk مبارزه بسیار خوب است و ما باید مقدار زیادی از نور سنگین وزن مبارزه می کند که ما در حال انجام است.”

طبعا اعتماد به نفس Beterbiev متعهد به مبارزه با هر حریف در پیشنهاد خود را برای متحد کردن بخش حمایت در حلقه پس از پیروزی خود را بیش از Gvozdyk: “من در تمرکز بر عناوین نه نام.

“زمانی که من دوم کمربند من تا به حال بیشتر انگیزه. آموزش من استفاده می شود به طوری اما در حال حاضر من آن را انجام دهد بسیار سخت است.”

همچنین در rt.com این Khabib بوکس – آرتور Beterbiev خطرناک ترین مرد در ورزش (ویدیو)

Bivol کرد “نمی داند اما معتقد است:” او می تواند ضرب و شتم Beterbiev. “من باور دارم در بوکس مهارت,” او توضیح داد که به غول کوچک, بوکس, تجزیه و تحلیل می آیند-به جلو سبک که منجر به شکست برای Gvozdyk و اشاره به خود پیچیده تر تاکتیک.

“Beterbiev دارای قدرت خوب. اگر شما [آمده] مبارزه Beterbiev شما تقریبا هیچ شانسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی