جنگ داخلی در شهرستان و در روی زمین قطعیت معنی مسی در نهایت باید ترک بارسلونا و اثبات خود را در جای دیگر

با قطعیت زیاد در تمام سطوح در بارسلونا در پایان این فصل می تواند در نهایت زمان مناسب برای لیونل مسی به ترک باشگاه و اثبات شک اشتباه است که او می تواند درخواست استعداد فوق العاده خود را در جای دیگر.

حتی قبل از اینکه فوتبال در انتظار قرار داده شد به دلیل coronavirus, هرج و مرج, بارسلونا شده بود گردش از یک بحران به بعد.

اخراج از ارنستو والورده در ماه ژانویه به پایان آورده عصر که شد نه بدون موفقیت آن (از جمله بازگشت به عقب لالیگا عناوین) اما دیدم که این باشگاه ولگرد از جریان آزاد فوتبال اصول بسیار گرامی توسط Nou Camp وفادار.

فراتر از آن ولورد خروج – و پس از آن تعویض توسط این uninspiring Quique Setien – بود کاتالیزور برای ردیف های عمومی بین مدیر فوتبال Eric Abidal و کاپیتان باشگاه منچستریونایتد پس از سابق پیشنهاد شده است که برخی از بازیکنان شده بود به جرم موثر داونینگ ابزار نسبت به پایان ولورد تصدی.

سپس به دنبال این شرم آور قسمت بارسلونا مدیران مجبور به انکار اتهامات که آنها تا به حال استخدام یک شرکت برای ارسال نظرات موهن در رسانه های اجتماعی در مورد چهره های کلیدی از جمله مسی و هم تیمی Gerard Pique – در تلاش برای تضعیف شهرت خود را و صیقل دادن کسانی که از رده های بالای در Nou Camp, از جمله زیر آتش جمهور Josep Maria Bartomeu.

بیشتر بخوانید: بارسلونا در آستانه جنگ داخلی? رسانه های اجتماعی رسوایی سوخت خواهد شد گمانه زنی در اطراف مسی آینده در غول های کاتالان

حتی به عنوان Covid-19 همه گیر قوی هستند و با هیچ فوتبال به بحث از بارسلونا هنوز موفق به حفاری خود را عمیق تر به سوراخ. هنگامی که گام در نهایت توافق به صورت یک 70 درصد قطع به حقوق بازیکن به سهولت ضربه مالی از بحران مسی در پاسخ با حفاری در این پیشنهاد که بازیکنان شده بود و تمایلی به توافق برسند به گام.

دوباره یکی دیگر از نادر عمومی فوران از یک مرد پس از استفاده می شود به نگه داشتن وکیل او.

همچنین در rt.com مسی بازدید در بارسا در هیئت مدیره به عنوان بازیکن به توافق برسند به 70% کاهش دستمزد بنابراین باشگاه کارکنان معتاد در صورت قطع پرداخت

التهاب را متوقف نمی وجود دارد, همانطور که در هفته گذشته خروجی معاون رئیس جمهور Emili Rousaud اخراج فراق شات با این ادعا که “کسی که قرار دادن دست خود را در تا” در اعطای رسانه های اجتماعی قرارداد.

بارسلونا جامعی در آن ادعا می کند در دوشنبه شب اعلام کرد که آنها خواهد بود در نظر گرفتن اقدام قانونی علیه Rousaud و همچنین آشکار تعمیرات اساسی از هیئت مدیره.

Boardroom پشت در اسپانیا دو از بارسلونا و رئال مادرید است و هیچ چیز جدید و البته; شده اند وجود دارد به اندازه کافی قدرت مبارزات و cloak-and-dagger حیله سال به Netflix سری به رقیب خانه از کارت.

فتنه در سطح هیئت مدیره نیز ندارد به عذاب طلسم بر روی زمین. بارسا و رئال مادرید اغلب رونق پایین سال با وجود همراه با جنجال و هیاهو پشت صحنه.

یک بار بازی می کند و در نهایت رزومه پس از coronavirus بحران فروکش بارسلونا را پیدا خواهد کرد خود را از دو نقطه در صدر لالیگا جدول. آنها نیز هنوز در اروپا, که در آن آنها نیاز به ساخت یک 1-1 پا برای اولین بار در قرعه کشی با ناپولی در لیگ قهرمانان گذشته 16 (باید که رقابت توان به یک نتیجه گیری).

اما ظاهر را می توان فریب. ورود Setien یک مؤمن کرایف شاگرد شرکت به عنوان یک بازگشت به, خالص, عبور وسواس DNA از باشگاه. تا کنون و حتی فکر این روز های اولیه Setien تصدی تا حد زیادی شده است underwhelming.

بارسلونا لیگ ایستاده است و تاب توسط کاستی از رئال مادرید به عنوان مقدار هر گونه بهبود در صفوف خود را. در یکی مانده به آخر بازی قبل از لالیگا به حالت تعلیق درآمد آنها رنج می برد 2-0 کلاسیکو شکست در برنابئو نشان می دهد این وظیفه ای است که Setien در دست خود را.

استخدام در فصل های اخیر اغلب misfired expensively و چشمگیری. مسی مطرح شده بود خشم توسط هیئت مدیره عدم استعفا نیمار از بارسلونا در تابستان گذشته در حالی که نمونه نخست از گزاف تا حدودی شامل Philippe Coutinho و عثمان Dembele – دومی از آنها است مسلما تاسف شده است با آسیب. هیئت منصفه هنوز در تراکتورسازی.

خریدهای مانند آن را افزایش داده اند این تصور که بارسلونا را منحرف از فلسفه خود را از به دنبال در درجه اول به خود La Masia پایدار از استعدادهای جوان به سهام تیم اول.

در دراز مدت مدافعان مانند مسی, کاکا, لوئیس سوارز و Sergio Busquets همه طرف اشتباه از 30 سوال وجود دارد بیش از دیگران بودن به اندازه کافی بزرگ برای پر کردن چکمه های خود را.

اگر بارسلونا در حال بازسازی خود را در شهرستان و ستاره شرق, آنها نیاز به انجام این کار با همان فوریت در زمین.

که همه ما به ارمغان می آورد به سوال از مسی و آینده خود را در یک باشگاه به نام او کرده است خانه پس از سن 13.

التهاب در Nou Camp این زمان در اطراف به نظر می رسد عمیق تر و به طور بالقوه مخرب بیشتر از هر زمان دیگر در سال های اخیر نه به دلیل آن است کشیده شده در نام خود را طلسم.

مسی به تازگی به عنوان رد “خبر جعلی” این تصور که او می تواند مجموعه ای برای ترک بارسلونا و اینتر میلان. اما در 32, او در سال های گرگ و میش از زندگی حرفه ای او. او ممکن است دو یا سه فصل در سمت چپ در بالای سطح قبل از توجه به این که آیا به قطع چکمه های خود را و یا پول نقد با عنوان ثروت از چین یا خاورمیانه یا حرکت و نزدیک به خانه در آمریکا MLS یا دلتنگ روی لئامت دادن در بچگی باشگاه Newell’s Old Boys در میهن خود.

ساده ترین انتخاب از همه خواهد بود برای او را به ماندن در کاتالان راحتی حباب و ببینید از روز بازی خود را در یک محل که در آن او همیشه استوار است. وجود دارد quaintness در مورد یک باشگاه و مفاهیم وفاداری و از خود گذشتگی آن conjures تا. بارسلونا طرفداران دعا خواهد کرد که مسی همچنان به عنوان آرام میان زمان طوفان به عنوان باشگاه هدف برای تنظیم مجدد. آنها همچنین نگاه کنید به او برای کمک به پرورش استعدادهای جوان در تیم مانند زودرس 17 ساله رو به جلو Ansu Fati و هافبک هلندی Frenkie de Jong, 22.

اما بیشتر خودخواه خنثی ناظر را ببینید بالقوه برای مسی به کشیده می شود بیشتر به زمان بارسلونا میره ناشی از رکود در زمین و boardroom توطئه کردن آن است.

این دو یا سه سال آینده تعیین خواهد کرد که آیا مسی حرفه ای پس از اتمام با صدای بلند و یا fizzles در راه unbefitting از کسی که جایی است در حال حاضر امن در پانتئون تمام وقت نوابغ از این بازی است.

تنبل مقایسه است البته چندساله رقیب کریستیانو رونالدو که لذت می برد بزرگ-لیگ موفقیت در منچستر یونایتد و رئال مادرید و در حال حاضر یوونتوس است. مسی طرفداران نمی خواهم این تصور که او نیاز به حرکت در جای دیگر ثابت کند او می تواند آن را در یکی دیگر از اروپا و لیگ های بزرگ. پس از همه, او قرار است تیم به شمشیر در سراسر اروپا به صورت منظم در لیگ قهرمانان اروپا شب.

اما باقی می ماند در بارسلونا و آزار دهنده شک و تردید خواهد شد با این حال باقی می ماند که آیا او می تواند آن را قطع هفته در, هفته در انگلستان و ایتالیا و یا آلمان. مردم همیشه که برای استفاده در بحث علیه او شش بار Ballon d’or برنده یا نه.

همچنین در rt.com ‘او نمی خواهد بود قادر به انجام آنچه من’: دیگو مارادونا می گوید: ‘کاهش’ لیونل مسی نمی خواهد که همان تاثیر در سری A

مسی نیز هرگز کوتاه از خواستگاران در هر یک از لیگ های اروپایی. حتی اگر Covid-19 قتل عام سبك پول بزرگ در نقل و انتقالات اروپا, بزرگترین تیم همیشه اتاق را در ترازنامه خود را برای آرژانتین شعبده باز. یک نگاه سریع به گزینه های احتمالی نشان می دهد منچستر سیتی ممکن است مانع خود را در بلندی لیگ قهرمانان اروپا, ممنوعیت, اما به نوعی دامن که آنها خواهد بود در جایگاه نخست با توجه به پپ گواردیولا لینک. تیم های دیگر در انگلستان خواهد پول را دوست دارد از بایرن مونیخ و احتمالا حتی برخی از بزرگتر باشگاه ها در ایتالیا (اگر چه دیدن مسی و رونالدو با هم در یوونتوس است مسلما کشش).

توسط خود پذیرش مسی در نظر گرفته شده در حال حرکت از بارسلونا در سال 2014 با توجه به شرایطی کردن زمین, زمانی که او به اتهام defrauding اسپانیایی مقامات مالیاتی.

“در فصل 2013/14 من نمی خواهم به ترک بارسا. وجود دارد یک وضعیت که رفت و فراتر از آنچه که من احساس کردم برای باشگاه” او نشان داد سال گذشته است. “در آن زمان با ظروف سرباز یا مسافر از خزانه من می خواستم به ترک و عدم تمایل به ترک بارسا اما مایل به ترک اسپانیا. من احساس بدرفتاری.”

که یک موقعیت نادر است که در آن مسی پیشنهاد آینده خود را می تواند در هر نقطه دیگری غیر از کاتالونیا. پس از آن آیات اکتبر گذشته مسی نمی تواند مقصر برای پیدا کردن خود را با افکار مشابه. نام او شده است کشیده به تلخ boardroom wranglings و اجراهای روی زمین تکه تکه شده اند.

برنده لالیگا برای سومین فصل های پی در پی ارائه می دهد برخی از یاری ولی نه خیلی زیاد اگر آن را همراه با ناامیدی در اروپا است.

بنابراین اگر خوب کشتی بارسلونا کشتی همچنان به بهار نشت, چرا باید مسی کاپیتان به پایین با آن مصرف سال باقی مانده از کار خود را با او ؟ او انجام می شود بیش از به اندازه کافی از طریق سال برای باشگاه و فراتر از تلخ ترین, بارسلونا, طرفداران پریدن از کشتی در حال حاضر نمی خواهد دیده می شود به عنوان یک عمل خیانت.

پایان جریان آشفته کمپین می تواند زمان ایده آل برای او به نهایت شکست از بارسلونا و ارائه میلیون ها نفر از طرفداران در خارج از اسپانیا لذت دیدن درخشندگی خود را هفته به هفته.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de