ووهان چین شهر در کانون شیوع کروناویروس شد برای اولین بار در کشور به قرنطینه میان رو به رشد چین در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری مسری تبدیل آن به یک شهر ارواح.

وهم آور, کنید timelapse, فیلم های ضبط شده در کنار جاده در شهرستان نشان می دهد هنگامی که بسته بندی بزرگراه ها نشسته خالی ظاهر می شود و به طور کامل عاری از هر گونه نشانه ای از زندگی است. نه یک وسیله نقلیه دیگر دیده می شود در این کلیپ به اشتراک گذاشته آنلاین توسط روزنامه نگار هلندی Leen Vervaeke.

پس از وقوع شروع ماه گذشته مرگ و میر افزایش یافته است بالای 100. در حالی که این ویروس گسترش یافته است به برخی از 16 کشور دیگر و آلوده بیش از 4500 نفر در سراسر جهان بدون مرگ و میر ثبت شده از آن در خارج از چین است. روز سه شنبه مقامات در ژاپن و آلمان تایید اولین مورد از coronavirus در بیمارانی که شخصا سفر به ووهان.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که مردم ممکن است حامل ویروس است که می تواند باعث ذات الریه شدید تا دو هفته بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

ساکنان در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون دلار بوده است نگه داشتن روحیه خود را و مبارزه با تب کابین با آواز خواندن همراه و تماس با خارج “آمده در ووهان!” در شب از خود آپارتمان.

همچنین در rt.com ‘ووهان شما می توانید آن را انجام دهید!’: قرنطینه ساکنان بخوان از خود در بالکن تکان دهنده ویدئوها

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su