شهر میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر هند را انکار می کند 6-ft دیوار ساخته شده است به پنهان محله های فقیرنشین ” اما می گوید ارتفاع کاهش خواهد یافت

مقامات در احمدآباد شهرستان برای میزبانی یک رویداد استقبال برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او می رسد در هند است خار گزارش می دهد که یک دیوار با عجله ساخته شده در کنار جاده از فرودگاه است برای پنهان محله های فقیرنشین.

با دهلی نو آماده به رول از استقبال حصیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania زمانی که آنها را لمس کردن در هند در فوریه 24, به گزارش ظهور کرده اند که برخی از مقامات محلی گرفته اند درد به اطمینان حاصل شود که ما هیئت است درمان به یک عکس و مشخصات کامل آنها به عنوان جاده ای در احمدآباد بزرگترین شهر و پایتخت سابق دولت هند گجرات.

رسانه های محلی گزارش دادند که یک دیوار ایستاده به عنوان بالا به عنوان شش فوت خطوط جاده منتهی از فرودگاه به ایندیرا پل. این ساختار است که به حدود یک و نیم کیلومتر طولانی ساخته شده است در اطراف تاریخی Saraniyavaas زاغه منطقه به برخی از 2500 نفر رسید.

همچنین در rt.com پرونده مودی! دهها هزار نفر از جمله تهمت دیدار با هند ساعت در تگزاس

برخی از نشان می دهد که دیوار به یک بار ساخته خواهد شد برج بیش از حقوق خود محروم محله اساسا جلوگیری از هر کسی از ابتلا به یک نگاه اجمالی در آنچه در جریان است در پشت حصار.

این واقعیت است که ساخت و ساز تلاش در ظاهر به پایان رسیده با قریب الوقوع تهمت دیدار باعث شده است تا اتهاماتی که مقامات در تلاش برای سرپوش گذاشتن ترسناک یک واقعیت است. رئیس احمدآباد شهری, شرکت, شهری, کمیسر Vijay Nehra را رد کرد و گمانه زنی ها و گفت که در حالی که روی دیوار بود و در واقع راه اندازی این یک جایگزینی برای یک متزلزل ساختار است که شکست خورده ،

دیوار “تنها بودن بازسازی شده در محل یک موجود که شکسته شد,” Nehra گفت: هند اکسپرس. او در ادامه به توجه داشته باشید که در حالی که دیوار به ارتفاع ذکر شده بود در شش پا در پروژه طراحی که انجام شد اشتباه. اشتباه بود و تنها پس از متوجه رسانه ها به کرات این موضوع را به او گفت.

ما در حال روشن است که دیوار به ارتفاع خواهد بود چهار پا… ما دستور داده است که ارتفاع باید نگه داشته شود در چهار پا به طوری که نظر مسدود است از جاده به زاغه.

ایده اصلی در پشت این پروژه بود به مطمئن شوید که “پیر ساختار ویران” نمی خواهد به هر علت “مسائل ایمنی,” او اضافه شده است.

آن قسمت از دیوار که تا به حال شده است در حال حاضر ساخته شده در 6 ft می تواند اصلاح شود با توجه به Nehra. “برخی از شش پا-بالا ستون شده اند ساخته شده است که قطع خواهد شد را به چهار پا است.”

در واقع نخست وزیر ایالت گجرات احمدآباد است برای تبدیل شدن به مرکز مغلوب ساختن پیشی جستن-مربوط به جشن ها در هند است. هندی PM نارندرا و تهمت انتظار می رود به پرده بزرگترین ورزشگاه کریکت – Motera ورزشگاه کریکت – تبدیل خواهد شد که محل برگزاری یک مقیاس بزرگ “Kem Chho مغلوب ساختن پیشی جستن” (“چگونه شما تهمت”) , رویداد, مدل پس از عظیم ‘پرونده مودی!” تجمع برگزار شده در هوستون تگزاس. سپتامبر اغراق جذب هزاران نفر از آمریکایی های هندی تبار بود و با حضور تهمت خود را.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su