Danny Cipriani playing for Gloucester

گلاستر پرواز-نصف دنی Cipriani منتشر کرده عاطفی تصویری ادای احترام به دوست دختر سابق, کارولین فلک گفت: “آن را OK به آسیب پذیر”.

عشق سابق جزیره میزبان Flack, 40 مرده پیدا شد در خانه اش در لندن در روز شنبه پس از مصرف زندگی خود را.

Cipriani گفت که او صحبت کردن در مورد خود و مسائل مربوط به سلامت روان در امید او “زندگی را نمی خواهد بیهوده”.

در طول 18 دقیقه کلیپ در Instagram به 32 ساله اذعان می کند او سعی کرد برای خرید اسلحه به زندگی خود پایان 10 سال پیش.

“من نمی تواند آن را انجام دهد چرا که من تا به حال برخی از مبارزه در من” یک گریان Cipriani گفت.

انگلستان بین المللی گفت که در صحبت کردن به فلک بیش از گذشته “سه یا چهار ماه” و او تا به حال شده است در برخورد با منفی توجه رسانه ها “20 سال”.

Flack شد و با توجه به محاکمه در ماه آینده پس از متهم شدن به آزار شریک زندگی خود را در ماه دسامبر.

“خجالت و شرم است نه چیزی که شما باید انجام دهید این زمینه گفت:” Cipriani.

“من نگران تمام زندگی من آنچه که مردم می گویند در مورد من. برای من مهم نیست هر بیشتر. من می دانم که من هستم.”

Caroline Flack

Cipriani که در گلاستر نخست وزیری را شکست اکستر جمعه گذشته گفت که او تا به حال به اشتراک گذاشته شده “همه چیز” با مجری تلویزیون است.

گلاستر در حال حاضر اعلام کرد خود را به خانه بعدی مسابقه در برابر فروش کوسه در 28 فوریه – می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بالا بردن آگاهی از مسائل مربوط به سلامت روان.

پس از اخبار Flack مرگ Cipriani گفت که او تا به حال از دست رفته یک تماس تلفنی از او.

“من به معنای به همین دلیل او تصمیم گرفت برای تماس با من در آخرین لحظات هنگامی که او را با دو تا از بهترین دوستان او گفت:” در روز جمعه تصویری.

“چقدر عشق و اعتماد او را برای من از آنجا که ما تا به حال آسیب پذیر بوده است و مشترک با هم ؟ او احساس می کرد که یک فضای امن و بنابراین من از او تشکر می کنم که چون من احساس امن با او.”

او همچنین قبلا ارسال شده در توییتر خود با انتقاد از بخش رسانه ای – متهم آنها را از دروغ گفتن و گفتن Flack – که او مورخ سال گذشته – بوده است “bullied”.

در آخرین پست او گفت: “ما نمی توانیم فقط سرزنش رسانه ها ما نمی توانیم خودمان را سرزنش اما ما می توانید تغییر دهید و چه چیزی اتفاق می افتد.”

او گفت: Flack مرگ به معنای او می تواند “دیدن به وضوح در حال حاضر” و “به اندازه کافی قوی برای به اشتراک گذاشتن لحظه های من از آسیب پذیری”.

“من فقط پرسیدن که ما نوع هستند و اگر شما آسیب پذیر لحظات و شما مردم شما در مورد مراقبت و نزدیک به شما, شما باید به اشتراک گذاری آن با آنها,” او اضافه شده است.

در پایان این ویدئو Cipriani با تشکر از مردم برای “نوع” به Flack خانواده و دوستان است.

“همچنان که نوع” او گفت:. “نمی تواند آن را برای یک هنرمند را به مرگ قبل از اینکه شما خرید خود را نقاشی. اگر آن را بزرگ و آن را خرید.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید متاثر شده اند مسائل مربوط به سلامت روان کمک و پشتیبانی در دسترس است ، co.انگلستان/actionline

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی