‘مسیحیت’ روند به عنوان یک آمریکایی از ترس آن خواهد بود تا در انصراف از فرهنگ را سفت بلوک

‘مسیحیت’ روند در سراسر ایالات متحده, اما آن را به برخی از رستاخیر آمریکا وفادار – این اضطراب کلیسا را برانگیخت که عصبی هستند که دین خود را به رنج می برند خشم انصراف از فرهنگ است.

عبارت ضرب گلوله به بالای توییتر روند نمودار بعد از یک عضو از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی جینا الیس جلب خطوط نبرد با پاره ای دیگر او را به مسیحیان است.

“من قصد دارم رکورد در حال حاضر” الیس نوشت. “اگر آنها سعی می کنند به انصراف از مسیحیت اگر آنها سعی می کنند به زور مرا به عذر خواهی یا تبری جویند ایمان من, من نمی خواهد خم, من نمی خواهد waver, من نمی خواهد شکست.”

وکیل افزود که او “proud to be an American,” بالا بردن ریسک در توییتر ردیف بود که به شکل میگیرد. صدای جیر جیر به وضوح زده وتر با بسیاری از آن را به عنوان به سرعت متصلب تا بیش از 65,000 را دوست دارد. اما آن را نیز تحت بسیاری از مردم به آن جلب بیش از 25,000 پاسخ.

جای تعجب نیست که صدای جیر جیر به عنوان یک میله رعد و برق برای بسیاری از کسانی که می خواستم به دریچه طحال آنها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و الیس مورد حمله قرار گرفت برای کار برای رئیس جمهور. آن را نیز باعث گسترده تر از بحث در مورد مسیحیت و بیش از 100.000 پیام های ارسال شده و در مورد این موضوع.

توییتر طوفان آمد داغ بر روی پاشنه از برجسته فعال حقوق مدنی شان پادشاه این ادعا که مجسمه عیسی مسیح هستند “نژادپرستانه تبلیغات” و شاه ایران این پیام را متهم الیس از “سفید برتری.”

“اگر دین شما نیاز به عیسی مسیح به عنوان یک خانم بلوند, موهای آبی عیسی و سپس خود را به دین مسیحیت نیست اما سفید برتری” پادشاه گفت:. “مسیحی سفیدی نه سفید مسیحیت بوده و اولیه دین از این کشور برای صدها سال,” او اضافه شده است.

برنیس پادشاه, دختر رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور که خودش یک وزیر نیز به waded جنگ از کلمات در نظر گرفتن هدف در الیس با پرسیدن چرا یک مسیحی خواهد بود نگران آن است که “از بین بردن سفید برتری منجر به از بین بردن ‘مسیحیت?'”

اما الیس نبود cowed با مقاومت متهم شان پادشاه به دنبال “تقسیم همسایگان و نابود کردن جامعه است.”

“من زانو زدن تنها به مسیح است که برای تمام زندگی و من با افتخار ایستاده برای پرچم,” او به این نتیجه رسیدند.

همچنین در rt.com مجسمه جنگ آمده برای عیسی مسیح به عنوان فعال ادعا می کند مسیح و مریم هستند و “سفید برتری’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de