Chris Cuomo از سی ان ان تست مثبت برای coronavirus پس از سرزنش مردم که نمی خود جدا

سی ان ان لنگر Chris Cuomo خود quarantining پس از آزمایش مثبت برای coronavirus برادرش فرماندار نیویورک اندرو کومو تایید کرده است, اثبات این است که حتی پخش كردن, هیستریک ترس از ویروس است که بدون حفاظت از آن است.

روزنامه نگار نشان داد او تا به حال آزمایش مثبت در بیانیه ای ارسال شده به توییتر در روز سه شنبه و برادر بزرگتر خود تایید تشخیص خود را در طول صبح coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی, اپیلاسیون, شعری در مورد چگونه این ویروس “بزرگ اکولایزر” حتی به عنوان او اطمینان خبرنگاران گفت که جوانتر کومو قرار بود به جلو و از طریق.

سی ان ان لنگر توضیح داد که او متوجه او تا به حال به این بیماری پس از تجربه علائم کروناویروس و در معرض بودن به افرادی که می خواهم آزمایش مثبت است. او را از ادامه پخش خود را نشان می دهد از زیرزمین خانه خود را در نیویورک که در آن او خود قرنطینه, او گفت:, و اضافه کرد که او “به خوبی احساس.”

کومو نشان داد بیماری خود را صبح روز بعد از به اشتراک گذاری یک cringeworthy خانواده لحظه ای در هوا با برادر بزرگتر خود که به شوخی او را به نام “دستکاری” و محبت با اشاره به او را به عنوان “کوفته” از خانواده است.

سی ان ان لنگر انجام بخشی خود را به پمپ کردن ترس از ویروس تشویق مخاطبان خود را به فکر می کنم از آن به عنوان “ما 9/11” و پرتاب در اطراف بالقوه مرگ عوارض به عنوان بالا به عنوان شش میلیون نفر است. همراه با همکار CNN سر صحبت او متمرکز شده excoriating جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر از کوبیدن استفاده از واژه “چینی virus” را بارها و بارها هشدار داده است که این بیماری همه گیر “حتی آغاز کرده است” و در حال رفتن به بسیار بدتر است.

همچنین در rt.com ‘جلوگیری از تحریک کننده’: Piers Morgan دشمنی با پیتر هیچنز “و نامتناسب’ Covid-19 مستند اقدامات

کومو را پوشش اپیدمی شده است عمیقا انتقادی از کسی تمایلی به “تسلیم ” من ” به “ما”” و به دنبال سفارشات. او متهم به کسانی که مورد سوال حکمت قفل کردن اکثر جمعیت ایالات متحده از “کشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن” و به یاد مخاطبان خود که “ما در جنگ هستیم.”

اما در حالی که او سرزنش آمریکایی که متنفر بودن از کار به عنوان کشور پرواز به موقع گذشته وحشت بیش از همه گیر کومو بود و رفت و آمد و از سی ان ان دفتر مرکزی آن در نیویورک یک “ضروری کارگر” تحت برادر بزرگتر خود را تعریف.

توییتر تا به حال احساسات متناقضی در مورد کومو را تشخیص. بسیاری از البته او را آرزو بازیابی سریع و حتی کسانی که به طور معمول محکوم “خبر جعلی” سی ان ان قرار دادن کنار خود تفاوت های سیاسی…مرتب کردن بر اساس.

دیگران نیست بنابراین خیریه گرفتن این فرصت را به محکوم کومو به عنوان یک “جناح چپ غنی نخبگان.”

این #مقاومت آماده برای یک ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن-با کف دست زدن…

…در حالی که محافظه کاران با اشاره به این که اگر کفش در پای دیگر لیبرال ها خواهد بود رقص بر روی یک coronavirus زده فاکس میزبان قبر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im