‘را انتخاب کنید بهتر است راه’: رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش ارائه می دهد بیدار نامه در پاسخ به جورج فلوید مرگ و شورش

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به دست آورده استقرار ستایش با پرداختن به این زمان آشفتگی با platitudes در مورد نژادپرستی نهادی ظلم و همدلی اما برخی نه کاملا مایل به تبرئه مهاجم عراق است.

گفت که او و همسرش “نگران” بیش از “خفقان” آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینه سوتا در هفته گذشته و “بی عدالتی و ترس که خفه کشور ما” بوش صحبت در مورد “نژادپرستی نظاممند” و “آموزه ها و عادات از برتری نژادی.”

“ما فقط می توانید ببینید واقعیت در امریکا نیاز به دیدن آن از طریق چشم از تهدید مظلوم و محروم,” بوش نوشت.

“یک راه بهتر وجود دارد – راه همدلی و تعهد و اقدام جسورانه و صلح ریشه در عدالت است. من مطمئن هستم که با هم آمریکایی ها را انتخاب کنید بهتر راه” رئيس جمهور سابق به این نتیجه رسیدند.

جای تعجب نیست نامه خود به سرعت به عنوان تفسیر یک آشکاری محکومیت رئیس جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در واکنش به ناآرامی که آیا شروع مسالمت آمیز از یک هفته پیش اما به سرعت شاهد تظاهر غارت فروشگاه ها و ساختمان های آتش برای اولین بار در مینیاپولیس و سپس در شهرستانها در سراسر ایالات متحده.

لینکلن پروژه – مجموعه ای از سابق جمهوری خواهان متحد با هم در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن – ستایش نامه. بنابراین MSNBC مجریان و تولید کنندگان است. برخی از لیبرال ها و ترقی خواهان نیست بنابراین مشتاق به آغوش رئیس جمهور سابق ،

خواستار بوش “جنگ جنایی مسئول ناگفته قتل نقص عضو و شکنجه از عراق” سابق هیلاری کلینتون حامی پیتر Daou اظهار تاسف کرد که “یک دسته از لیبرالها” در حال حاضر او را ستایش برای نامه.

مردم ستایش بوش بخشی از دلیل معترضان در خیابان ها گفت: رپر Immortal Technique.

بوش نامه می آید یک روز پس از تعدادی از رسانه های حفر شده تا نظرات خود را وزیر دفاع دونالد رامسفلد در مورد هرج و مرج و غارت در عراق پس از سال 2003 و حمله آمریکا.

“در حالی که هیچ کس اغماض غارت… یکی می تواند درک احساسات فروخورده که ممکن است از چند دهه سرکوب و افرادی که اعضای خانواده خود را کشته است که رژیم” رامسفلد گفته بود در مارس 2003. “و من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی… [که نیست] قبول آن به عنوان بخشی از قیمت گرفتن از یک سرکوب رژیم به آزادی است.”

همچنین در rt.com ‘غارت قیمت آزادی!’ واشنگتن به راحتی فراموش شده خود را بدبینانه مشاوره به پس از تهاجم عراق

بوش نامه بود شامل یک مرجع به خشونت است که لرزاند شهرستانها در سراسر ایالات متحده برای تقریبا یک هفته در حال حاضر.

“غارت و چپاول است و نه آزادی و تخریب است نه پیشرفت” رئيس جمهور سابق نوشت: در آنچه به نظر می رسید مانند یک مستقيم انکار از رامسفلد کلمات… اگر یکی از آنها را می خواند فقط به راه راست.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de