چینی داروسازی به پرداخت $430,000 خوب پس از آن افزایش ماسک صورت قیمت شش بار به عنوان coronavirus گسترش الشعاع سارس

یک فروشگاه مواد مخدر در پکن را مجبور به پرداخت جریمه سنگین پس از آن ظاهرا سعی کردم به پول نقد در جریان شیوع کروناویروس, پیاده روی, قیمت ضروری ماسک محافظ در حدود شش برابر چین را در بازار دیده بان گفته است.

پکن Jimin Kangtai داروخانه قرمز دست گرفتار شد توسط شهرداری تنظیم بازار که راه اندازی کرده است سرکوب در سایه عمل که تو را دیدم برخی از کسب و کار در تلاش برای ساختن یک جفتک سریع با فروش آسیا دنده محافظ به عنوان ساکنان گله به فروشگاه برای ذخیره فولاد ماسک و سایر ملزومات.

این دیده بان گفت: این نگاه به 31 مورد مشکوک به این عمل پس از 23 ژانویه.

فروشگاه های مواد مخدر در سوال رفت دریا ارائه خاص pricy ماسک صورت – نزدیک به شش برابر قیمت آن می تواند خریداری آنلاین – به خریداران آینده نگر. فروشگاه گزارش افزایش قیمت 3M brand ماسک که به طور معمول برای فروش 143 یوان ($20.61) در هر جعبه به 850 یوان ($122.53) در هر جعبه.

همچنین در rt.com کروناویروس یک دیو و ما نمی توانیم اجازه این شیطان پنهان – رئیس جمهور چین به سازمان جهانی بهداشت ارشد

داروخانه را مجبور به پرداخت 3 میلیون یوان ($434,530) پس از در یافت گسل توسط تنظیم کننده.

Coronavirus شیوع است که سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش این ادعا ده ها تن از قربانیان جدید در هر روز است. روز چهارشنبه ملی چین کمیسیون بهداشت به روز شمار تلفات ناشی از این ویروس که با صعود به 132 که از اواخر روز سه شنبه.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین شروع به پریدن کرد به 5,974 است که کمتر از وجود دارد در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر در جنوب چین بین ماه های نوامبر 2002 و 2003 ژوئیه. این شیوع سارس در ادامه به گسترش به کشورهای متعدد و کشته و 349 نفر در چین و بیش از 770 در سطح جهان است.

همچنین در rt.com ماسک و فرودگاه چک برای چینی سارس-مانند ویروس وجود دارد به نگه داشتن جمعیت آرام – هیچ دولت می تواند به توقف گسترش آن در حال حاضر

تعداد افراد مبتلا به کروناویروس هنوز هم ممکن است افزایش نمایی به عنوان تعدادی از مشکوک اما هنوز تایید نشده موارد در چین در حال حاضر در 9,239.

این بیماری ریخته به بیش از 15 کشور از جمله آمریکا و کانادا و فرانسه و آلمان و همچنین چین همسایگان. ده ها تن از شهرستانها از جمله ووهان قرار داده شده است در مستند توسط مقامات چینی در امید به جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

خود تحمیل محاصره چپ بسیاری از خارجی ها زندگی در ووهان و دیگر شهرستانها چینی در استان هوبی به دام افتاده باعث دولتهای آمریکا و ژاپن و استرالیا و هند و چند کشور دیگر به آمده تا با تخلیه فوری برنامه.

آمریکا و ژاپن اول شد دو کشور به ترابری خود را در رشته شهروندان از ووهان در روز چهارشنبه. هند با ارسال درخواست رسمی به پکن اجازه می دهد تا آن را به ادامه با تخلیه در روز سه شنبه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی