چینی فرمول 1 جایزه بزرگ انتظار می رود axed به عنوان coronavirus شیوع اثرات وسایل ورزشی

F1 جایزه بزرگ در چین به نظر می رسد مجموعه ای به طور نامحدود به تعویق افتاد, با FIA ستاد تنظیم برای بحث در مورد لغو مارس نژاد ویتنامی دور از مسابقات نیز تصور می شود در خطر است.

در این مسابقه که قرار است در آوریل 19, به نظر می رسد برخی برای اولین بار جایزه بزرگ به تعویق افتاد پس از سال 2011 جایزه بزرگ بحرین که تحت تاثیر بهار عربی, تظاهرات در آن زمان است.

همچنین در rt.com شانگهای shutdown: چینی شهر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی به عنوان coronavirus نگرانی افزایش

بیش از 40 ، 000 مورد از coronavirus گزارش شده است در سراسر جهان با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ثبت شده در چین به این نقطه است. این FIA گفت که آنها “نزدیک نظارت بر وضعیت در حال تحول“.

ما می دانیم که به تعویق افتادن این رویداد قطعا امکان” فرمول 1 گروه اجرایی تعقیب کری به رویترز گفت.

شما احتمالا می تواند حتی بیشتر و می گویند احتمال فقط با توجه به آنچه که به نظر می رسد آمدن.

مسابقه برنامه ریزی شده است را در شانگهای فقط 500 مایل از ووهان – اولیه منبع از شیوع بیماری است.

اولین ویتنامی جایزه بزرگ برای 5 آوریل نیز درک می شود در معرض خطر لغو شد.

برنامه ریزی مسابقه در هانوی فقط 100 مایل از مرز چین با آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که 15 نفر تشخیص داده شده است با این بیماری در منطقه است.

فرمول 1 ورزشی مدیر راس براون اذعان کرد که این مسابقه در خطر است اما گفته است که تلاش ها می توان به برنامه ریزی مجدد آن قبل از پایان فصل هر چند انجام این کار در حال حاضر بسته بندی شده F1 تقویم ممکن است غیر ممکن است. در این مراسم از مسابقه دائم لغو پروموتر از رویداد خود را از دست نژاد هزینه.

همچنین در rt.com ‘آن است که مشترک ما فاجعه’: UFC برای استرداد ژانگ Weili از چین به عنوان strawweight قهرمان برگ پکن بیش از coronavirus نگرانی

سازمان آینده جایزه بزرگ روسیه در حال حاضر رد تعویض خرما با جایزه بزرگ چین که در حال حاضر به نظر می رسد برخی به دنبال جهانی دو و میدانی قهرمانی در نانجینگ به عنوان یکی از مشخصات بالا, رویدادهای ورزشی, نهفته با شروع از ویروس.

چند زنان المپیک بسکتبال وسایل را نیز تحت تاثیر قرار شده است به عنوان ورزش مقامات در شانگهای هشدار می دهند بیشتر تاثیر ورزش برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im