چینی FM پس از Pompeo & Esper سخنرانی: به جای ” چین ” با ” ما ” و شاید دروغ تبدیل به حقایق ؟

پکن صادر کرده داغدار ملامت از مایک Pompeo ادعا می کنند که چین درگیر است در پنهانی فعالیت به عنوان بخشی از تمایل خود را برای به دست آوردن قدرت بیشتر و اشاره کرد که این ادعا ممکن است درست باشد – اگر او با اشاره به واشنگتن است.

“همه این اتهامات علیه چین نهفته است نه بر اساس حقایق” وزیر امور خارجه وانگ یی گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه. “اما اگر ما به جای موضوع دروغ از چین به امریکا و شاید کسانی که دروغ تبدیل به واقعیت؟”

قبلا در این کنفرانس وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo متهم چین با استفاده از تکنولوژی شرکت های مانند Huawei منظور به دنبال تمایل خود را برای تسلط. او همچنین ادعا کرد که شرکت هایی که دریافت کمک از پکن هستند “اسب تروا” در این سرویس چینی هوش.

همچنین در rt.com ‘اسب های تروجان” برای پکن هوش: Pompeo طول می کشد هدف در Huawei چینی دیگر شرکت های فن آوری

نظرات خود تکرار شد رئیس پنتاگون علامت Esper که ادعا شده که هواوی 5G تکنولوژی در خدمت پکن “نابکار استراتژی” از به خطر انداختن غربی زیرساخت ها است.

واشنگتن بارها ادعا کرد که Huawei به شمار وجودی تهدید امنیتی به متحدان آن است. اما این اتهامات شده اند تا حد زیادی رد شده توسط اروپا. انگلستان در حال حاضر تصمیم به اجازه می دهد Huawei مشارکت محدود در آن 5G شبکه و کشورهایی مانند آلمان و پرتغال و ایتالیا شده است منتقدان از فشار آمریکا برای قطع روابط با شرکت چینی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im