رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در یک وعده به شغل بازگشت به ایالات متحده است. با توجه به تجارت وزیر ویلبر راس شیوع مرگبار ووهان coronavirus ممکن است کمک به او در انجام تعهد است.

پس از آن برای اولین بار آلوده مشتریان در یک بازار حیوانات در شهر ووهان در ماه دسامبر سارس-مانند coronavirus کشته شدن حداقل 170 نفر آلوده نزدیک 8,000 مردم و گسترش به هر منطقه ای در چین و 19 کشور دیگر.

اما به ما اداره ویلبر راس وجود دارد یک حرکت صعودی.

صحبت کردن در فاکس کسب و کار در روز پنج شنبه راس گفت که در حالی که او نمیخواهد به “یک پیروزی دامان بیش از یک بسیار تاسف بسیار بدخیم بیماری” شیوع را “کمک به سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به آمریکای شمالی و برخی از ما احتمالا برخی به مکزیک به عنوان به خوبی.”

بیماری او گفت می دهد کسب و کار “و در عین حال یکی دیگر از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که آنها از طریق بررسی خود از زنجیره تامین خود را… آن را یکی دیگر از عوامل خطر است که مردم باید به حساب آورد.”

راس بود مسخره در توییتر با یک دیدگاه او را خواستار یک “طاعون علاقه مندان است.”

گسترش coronavirus است متزلزل بازارهای جهانی با وال استریت باز کردن نزدیک به یک درصد در روز پنج شنبه. یک روز زودتر غول خودرو تویوتا اعلام کرد این امر توقف تولید در چین حداقل تا فوریه 9 و خواسته آن شرکت چینی برای جلوگیری از سفر غیر ضروری.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: بیشتر اقتصادی اختلال می تواند به دنبال, با این ویروس باعث ایجاد “محدودیت های مسافرتی و تعطیلی کسب و کار” در سراسر شرق آسیا است.

به عنوان راس صحبت کرد مقامات در چین درهم برای جلوگیری از گسترش این ویروس که باعث آنفولانزا مانند علائم در بیماران می تواند منجر به مرگ با پنومونی یا نارسایی ارگان ها. محدودیت های مسافرتی شده اند تحمیل شده بر ده ها میلیون نفر از مردم در حداقل 16 شهرستانها و رئیس جمهور چین قول داده است به “پیروزی در این جنگ دفاعی” در برابر “شیطان” بیماری همه گیر دولت, به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها با برخی باعث بیماری در افراد و دیگران مؤثر حیوانات از جمله شتر و گربه و خفاش ها. حیوانات coronaviruses گاهی اوقات می تواند تکامل به گسترش بین مردم به عنوان مورد بود که این سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) یا “شتر آنفولانزا” آغاز شد در سال 2017, و هنگامی که سندرم حاد تنفسی (سارس) برای اولین بار به انسان ها در چین در سال 2002.

همچنین در rt.com مرگبارترین روز برای چین: Coronavirus ادعای رکورد تعداد قربانیان در 24 ساعت به عنوان بیشتر کشور تایید عفونت

سازمان بهداشت جهانی است نشست ژنو, سوئیس در روز پنج شنبه به تصمیم می گیرید که آیا شیوع کروناویروس به منزله یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.” که در حال حاضر ملاقات دو بار در هفته گذشته برای بحث در مورد شیوع امید بستن هر دو بار نه به آن برچسب های بین المللی اضطراری است.

پس از سارس اورژانس از سال 2002 تنها شش شیوع تلقی شده است شرایط اضطراری بین المللی که سال گذشته شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو که اخیر.

رئیس جمهور تهمت زده و تن های مختلف به Ross در چهارشنبه امیدوار است که امریکا را “بهترین کارشناسان” ها “در بالای” این بیماری همه گیر و تعهد برای کمک به چین در مبارزه با این ویروس مرگبار است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی