چین Yutu-2 رور مجموعه برای مناطق ناشناخته به عنوان چانگ خاوری 4 ماموریت reawakens در far side of Moon

دور از coronavirus نگرانی چین Yutu-2 کاوشگر قمری و چانگ خاوری-4 فضاپیما باید whirred بازگشت به زندگی در سمت دور ماه با بی باک rover با قاطعیت تنظیم کردن برای مناطق ناشناخته است.

پس از تأمین انرژی پایین در حالی که ماه پنهان شده بود از خورشید رسالت در حال حاضر صادقانه خود را آغاز 16th قمری بعد از کار بر روی زمین های ماهواره ای.

این کاوشگر مریخ نورد و علوم خود را بر روی کامپیوتر کاربر را در عامل بیماری با وجود اینکه در حال حاضر تحمل شرایط سخت بر روی سطح ماه برای بیش از یک سال است.

به عنوان خورشید با افزایش بیش از آن در موقعیت فون رابطه دهانه Yutu 2 blinked, بازگشت به زندگی در این هفته خواهد شد و در حال حاضر مجموعه ای برای بررسی نقاط دور. این کاوشگر به دنبال کت و شلوار حدود 18 ساعت بعد از آن ادامه خواهد داد و آن کم فرکانس رادیو نجوم مشاهدات چین قمری اکتشاف برنامه (CLEP) گفت.

با وجود تنها بودن انتظار می رود طی سه قمری روز پیشگام کاوشگر در حال حاضر به 16 آن روز ماه کاوش در ماه است. قمری روز تقریبا معادل یک ماه بر روی زمین است.

ماموریت ابداع کرده است یک طرح جدید برای Yutu 2 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Jade Rabbit-2 ارسال آن به مناطق ناشناخته است. Li Chunlai از رصدخانه نجومی ملی چین (NAOC) گفت: چین دوربین مدار بسته+ اخبار خروجی است که ماموریت می تواند به دست آوردن بینش قابل توجهی توسط مریخ نورد trundling به زمین جدید.

“اگر آن را می توانید وارد کنید یک بازالت منطقه شاید ما می تواند به درک بهتر [از] توزیع و ساختار ejecta از شهاب سنگ اثرات” لی گفت. “فاصله ممکن است 1.8 کیلومتر [1.1 کیلومتر]. من فکر می کنم ممکن است یک سال برای این مریخ نورد به راه رفتن از ejecta-منطقه تحت پوشش.”

Yutu 2 سفر کرده است به طور متوسط 88 فوت (26.7 متر) در هر روز ماه برای 15 روز تا کنون.

چانگ خاوری-4 ماموریت ساخته شده اولین نرم فرود در ماه را در قطب جنوب در 3 ژانویه 2019. چین در حال برنامه ریزی یک نمونه قمری بازگشت ماموریت چانگ خاوری 5 برای بعد از این سال.

همچنین در rt.com چین, انتشار عکس جدید از رمز و راز قمر شیشه ای’ و آن را… چیزی (عکس)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de