چین در ووهان گزارش صفر موارد جدیدی از کروناویروس که ما را می بیند مرگبارترین روز و در عین حال با 160+ تلفات

شهر ووهان در حال آمدن است آنلاین با هیچ مورد جدید از Covid-19 گزارش شده در ویروس’ اولین کانون و ساکنان از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول است. اما به عنوان چین بازیابی, ایالات متحده دیده می شود بدترین حالت آن روز هنوز tallying 163 مرگ و میر.

برای اولین بار پس از coronavirus اپیدمی spiraled خارج از کنترل در کلان شهر از 11 میلیون ووهان گزارش صفر عفونت های جدید در روز سه شنبه با توجه به دولتی چین روزنامه. این شهر احیا می آید به عنوان مقامات در پکن نگاه به مقیاس گسترده مستند در هوبئی استان – که ووهان پایتخت – اجازه می دهد برخی از 60 میلیون نفر از شهروندان به بازگشت به کار و رفتن در مورد زندگی خود را.

ایالات متحده در عین حال که به ظاهر نیروبخش برای بدترین از آن خود Covid-19 شیوع. سهشنبه مشخص شده این کشور در مرگبارترین روز تا کنون با بیش از 160 جدید مرگ و میر به عنوان ویروس نوردد تمام 50 ایالت و burgeons به یک بحران ملی.

شمارش بیش از 53,000 موارد – نزدیک به 10 ، 000 از آنها را تایید کرد روز سه شنبه به تنهایی – ایالات متحده به سرعت تبدیل به یکی از عمده جهان coronavirus نقاط تهدید به محض رسیدن هر دو در ایتالیا و چین به عنوان سخت ترین-آمار کشور است.

همچنین در rt.com چین برای اولین بار قفل شده-پایین استان هوبئی که در آن coronavirus سرچشمه بازگشایی در مارس 25

ایالت نیویورک باقی مانده است و آمریکا بزرگترین کانون, گزارش بیش از 26,000 عفونت و مرگ و میر نزدیک به 200 ساخت یک نامتناسب تعداد 783 آمریکا تلفات تایید شده تا کنون. حداقل نه کشورهای دیگر در سراسر این کشور را تایید کرده اند در بیش از 1000 مورد با ارقام در ادامه به بالا رفتن سرعت ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de