نوزاد رو بدن-ساختمان احساس که جاروب اینترنت با خیره کننده فوتبال snaps داده است بینش به نبرد در برابر coronavirus با به روز رسانی, از بیمارستان که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک دکتر.

یوان Herong متصلب صدها نفر از هزاران نفر از Instagram followers for پر رو ارسال عکس از مجسمه بدن. زیبایی است که لقب “Chun-Li’ به صورت شباهت او به یاد Street Fighter شخصیت همیشه تاکید کرد که بدنسازی بود و تنها سرگرمی او و پس از او جابجا یک full-زمان تناسب اندام فرفره به حرکت به حرفه پزشکی.

همچنین در rt.com ‘فقط یک سرگرمی’: چینی بدنساز سخنرانی ویروسی شهرت پس از برهنه snaps علت اینترنت بزنید (تصویری)

دور از فقط پانسمان تا به عنوان یک قهرمان این است که در حال حاضر انجام نقش در زندگی واقعی در خط مقدم در مبارزه با رمان coronavirus است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 250 زندگی می کند.

رسانه های اجتماعی ستاره نشان داد بیشتر از سمت دیگر خود را به عنوان او به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی از زندگی او به عنوان یک پزشک. “من یک دکتر. باید [بود] در خط مقدم. انجام بهترین من برای کمک به این بیماری همه گیر” او نوشت.

“171 موارد جدید پنومونی درمان شد و 15,238 موارد مشکوک پیدا شده” یکی دیگر از پست به عنوان خوانده شده. “شفادهندگان همه درمان از طریق طب سنتی چینی و دیگر درمان علامتی. ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما برای انجام یک کار خوب در پیشگیری و درمان است.”

ورزشگاه اسم حیوان دست اموز است هنوز هم در بر داشت زمان برای ارسال برخی از فیلم تمرین حتی با استفاده از کلم به عنوان بداهه دمبل. اما پس از یک هفته بدون اینکه قادر به رفتن به سالن ورزشی, او ابراز نگرانی کرده است که او ممکن است شروع به از دست دادن تناسب اندام او.

مقامات در چین قرار داده اند افزایش محدودیت در سفر به بیش از 2,100 تازه مورد از این بیماری شد. نزدیک به 12000 نفر گرفتار عفونت در کشور و 259 نفر کشته شده اند.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de