چین ارسال یک میلیون ماسک ها و دستکش به زیر فرانسه حمل و نقل به بحران زده ایتالیا

چین حمل و نقل از یک میلیون فولاد ماسک و دستکش به فرانسه آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از coronavirus با اروپا تبدیل شدن به جدید نقطه کانونی جهانی همه گیر.

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian تایید این محموله روز چهارشنبه در مصاحبه با فرانسه BFM TV. اول دو هواپیما در حال حاضر وارد شده از طریق بلژیک و دوم خواهد رسید و در سهشنبه, او گفت:.

چین را به حرکت در می آید و پس از فرانسه فرستاده 17 تن از تجهیزات به پکن که Covid-19 ویروس اولین شکست در ووهان در ماه دسامبر گذشته.

فرانسه گزارش داد 89 جدید مرگ و میر ناشی از Covid-19 روز چهارشنبه به روز رسانی کل به 264. تعداد موارد تایید شده نیز افزایش یافته است به 9,134 تا از 7,730 روز سه شنبه – سلامت مدیر آژانس جروم Salomon گفت.

همچنین در rt.com Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا جهش توسط 475, بالاترین, روزانه, افزایش ثبت شده

هفته گذشته چین نیز حمل یک planeload از تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و ماسک به ایتالیا که رنج بیش از هر کشور دیگر اروپایی تا کنون دیده است و بیمارستان های غیرمنتظره با سرعت در حال افزایش تعداد موارد است.

همراه با 30 تن از تجهیزات پکن نیز ارسال می شود نه از آن کادر پزشکی به ایتالیا برای کمک به در نبرد خود را در برابر این بیماری است. ایتالیایی صلیب سرخ سر فرانچسکو Rocca گفت: این کشور در “نیازمند” از ماسک و سپاسگزار بود برای اهدای خون در یک لحظه از “مشکل بزرگ است.

در علاوه بر این به کمک دولت, چینی, میلیاردر Jack Ma ارسال یک محموله فولاد ماسک و Covid-19 کیت های آزمایش برای ما که خود را کمبود کیت. کارشناسی ارشد روز دوشنبه گفت او همچنین اهدای ماسک و کیت های آزمایش برای همه کشورها در آفریقا است.

همچنین در rt.com اروپایی, همبستگی وجود ندارد, تنها در چین می تواند به ما کمک کند: صربستان می رود کامل اضطراری بیش از coronavirus

با وجود تلاش های خود را به مرحله و کمک های دیگر سخت-آمار کشورهای چین مواجه شده است و یک مجموعه از پوشش رسانه ای منفی در غرب با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بارها و بارها با اشاره به Covid-19 به عنوان “چینی ویروس” و “ووهان ویروس” با توجه به این واقعیت است که منشأ آن وجود دارد در ماه دسامبر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im