واشنگتن را متهم دیگر کشورهای پیشرو جنگ سایبری علیه آمریکا مانند “یک دزد گریه ‘توقف دزد!'” پکن گفت: در واکنش به افشاگری سیا مورد استفاده در سوئیس رمزنگاری شرکت Crypto AG برای جاسوسی بر روی صدها نفر از کشور.

دولت آمریکا “انجام شده در مقیاس بزرگ و سازمان یافته و بی رویه سرقت اینترنتی, بهره برداری و نظارت بر دولت های خارجی کسب و کار و افراد یک واقعیت در حال حاضر به خوبی شناخته شده برای همه” چین وزارت امور خارجه سخنگوی Geng Shuang گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در پکن.

این فعالیت های جاسوسی که نقض قوانین بین المللی و تضعیف اعتماد بین ما و کشورهای دیگر بوده است unmasked توسط ادوارد اسنودن و ویکی لیکس – یک واقعیت Geng نیز مشتاق به یادآوری است که مخاطبان. در میان چیزهای دیگر آمریکایی ها شده اند جمع آوری میلیاردها phonecalls در سراسر جهان به صورت روزانه و حتی نشان داد به جاسوسی از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تلفن.

این مقام چینی با اشاره به این که واشنگتن هرگز توضیح داده شده خود را بیش از آن نشت و “در حال حاضر Crypto AG حادثه می افزاید… یک چیز بیشتر برای ما روشن برای جهان است.”

هفته گذشته واشنگتن پست نشان داد که ما تا به حال شده است با استفاده از یک سوئیس رمزگذاری شرکت Crypto AG برای نظارت بر “امن” ارتباطات بین به عنوان بسیاری از 120 کشور از 1970s و به خوبی به 2000s. این شرکت به فروش می رسد “رمزگذاری” دستگاه ها به سازمان های دولتی در سراسر جهان بود اما مخفیانه متعلق به سازمان سیا و سپس-غرب آلمان هوش. آمریکایی ها مورد ستایش قرار داد این عملیات به عنوان “هوش کودتا بود.”

حقایق را ثابت کرده است که به عنوان بزرگترین دولت بازیگر جاسوسی در فضای سایبر ما شایسته نام ‘امپراتوری هکرها.’

Geng گفت: ما دارای “بدون اعتبار” در متهم دیگر کشورهای هک و جاسوسی, اما آن را “نگه می دارد بازی قربانی حمله سایبری[s], مانند یک دزد گریه ‘توقف دزد’!”

این ریاکاری در موضوع امنیت سایبری [که] نمی تواند واضح تر,” او اضافه شده است.

همچنین در rt.com ‘اینتل کودتای قرن’: سازمان سیا با استفاده از سوئیس رمزگذاری شرکت برای جاسوسی بر روی ده ها تن از سازمان ملل برای دهه – گزارش

امور خارجه سخنگوی تقبیح هفته گذشته کیفرخواست چهار چینی مقامات نظامی بیش از Equifax نقض در سال 2017 دیدم که اطلاعات برخی از 150 میلیون به ما شهروندان به سرقت رفته و سپس قرار دادن در فروش آنلاین. چین تا به حال هیچ چیزی برای انجام با نقض او اصرار داشت.

در ضمن ما بوده است و سخت در محل کار فشار کشورهای دیگر به حرکت به دور از اتخاذ 5G ارتباطات بی سیم استاندارد ارائه شده توسط چینی غول تکنولوژی Huawei. این هدف حتی به ارمغان آورد با هم دموکرات ها و جمهوری خواهان اگر به طور خلاصه زمانی که دموکرات مجلس رهبر اکثریت نانسی پلوسی در زمان مرحله در کنفرانس امنیتی مونیخ و تکرار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرالزمانی شعارهای روی Huawei.

Pelosi هشدار داد که چینی با استفاده از فناوری “ترین موذی شکل پرخاشگری” است که اجازه ملی ارتباطات بود “توسط یک دولت که نمی ارزش به اشتراک گذاری.” کسانی که در نظرات سریعا با تندی با پکن به عنوان “نهفته است نه بر اساس حقایق است.”

همچنین در rt.com Crypto سیا جاسوسی op آیات ما را ببینید ما’ Huawei اعتراض در یک نور جدید

در طول این جلسه Geng ارائه لیست خود از واشنگتن اقدامات تهاجمی با هدف قرار دادن چین در فضای مجازی از جمله “کنترل بیش از سه میلیون چینی کامپیوتر و گذاشتن اسب تروجان در بیش از 3,600 وب سایت های چینی بر اساس سالانه.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de