چین ثبت اولین محلی Covid-19 عفونت در 3 روز به پکن محدودیت مسافرت های بین المللی به امید توقف وارداتی موارد

چین گزارش اول خود را به صورت محلی انتقال عفونت کروناویروس در نیمی از یک هفته که مقامات همچنان به مبارزه با موارد که از خارج از کشور. پکن کاهش تعداد پروازها مجاز در داخل و خارج از کشور است.

پنجاه و پنج جدید Covid-19 موارد گزارش شده در سراسر سرزمین اصلی چین روز پنجشنبه با توجه به آخرین آمار و ارقام از این کشور را ملی کمیسیون بهداشت. اما یکی از عفونت های درگیر وارداتی موارد است.

در حالی که چین شده است تا حد زیادی موفق به متوقف کردن گسترش ویروس این کشور به کشتی با موارد ورود از خارج از کشور. پکن روز پنجشنبه اعلام کرد که چینی شرکت های هواپیمایی اجازه خواهد داشت برای حفظ تنها یک مسیر برای هر کشور و نیز قرار می گیرد محدودیت در تعداد پرواز در هر هفته است. این اقدامات جدید را به اثر در مارس 29. مشابه سیاست های تحمیل شده بود در شرکت های هواپیمایی خارجی فعال در این کشور است.

همچنین در rt.com ما سبقت چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید Covid-19 موارد – دانشگاه جانز هاپکینز

چین در حال حاضر 81,340 عفونت با آن مرگ و میر در 3,292 با توجه به دولت را شمارش. گیر معتقد به شروع کرده اند در ووهان هوبئی استان است که نزدیک بودن به طور کامل موجود در چین وجود دارد اما هنوز هم نگران است که وارد موارد می تواند جرقه یک موج جدید است.

موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 500,000 روز پنج شنبه در نتیجه 24,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده با 86,000 عفونت است پیشی گیرد و چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد موارد تایید شده.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im