برخی از اخبار امیدوار کننده است که از چین که در آن ملی کمیسیون بهداشت گزارش کرده است که این نقطه عطف از Covid-19 شیوع در حال حاضر به تصویب رسید.

چین را تصویب کرده است اوج coronavirus اپیدمی و تعداد موارد جدید در حال حاضر ملی کمیسیون بهداشت (NHC) سخنگوی Mi فنگ خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. او گفت که این بیماری همه گیر باقی می ماند در چک.

1

همانطور که از شنبه شب NHC ثبت 15 مورد جدید در سرزمین اصلی چین از روز سه شنبه 31 و روز دوشنبه 36.

در ضمن زونگ اتباع چینی coronavirus مشاور و اپیدمیولوژی که کشف کوروناویروس سارس در سال 2003 گفت که او معتقد است جهانی Covid-19 اپیدمی خواهد شد بیش از در ماه ژوئن. وجود دارد برخی از نشانه های امیدوار کننده مانند کاهش عفونت مجدد نرخ در میان بهبود بیماران گفت: اگر چه در بسیاری از موارد وارداتی به چین نشان می دهد هیچ گونه علائم ویروس.

این هفته مقامات چینی بسته اند همه از موقت بیمارستان های ساخته شده در زمان ثبت در ووهان – شهر که از آن Covid-19 اعتقاد بر این است که سرچشمه – برای مقابله با بیمارانی که قرارداد این ویروس مرگبار است. ووهان و هوبئی استان از آن است که پایتخت بود و در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر اما عفونت نرخ کاهش یافته است به طور قابل توجهی در روزهای اخیر.

خبر می آید که به عنوان مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus با اشاره به Covid-19 شیوع بیماری به عنوان یک “بیماری همه گیر” – بر این اساس که بیش از 118,000 موارد ثبت شده در 114 کشور در سراسر جهان و 4,291 مردم باید در برابر این بیماری است.

Ghebreyesus اصرار داشت که ثابت قدم عمل از جهان دولت ها می تواند مانع از گسترش بیشتر این جهانی و همه گیر. کشورها باید به نوبه خود جزر و مد از این شیوع با در نظر گرفتن “فوری و تهاجمی عمل” به سلامت رئیس خواست.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی