چین با اعزام 2,600 نظامی پزشکان برای کمک به مبارزه با کروناویروس به عنوان ووهان & هوبئی حزب چپگرایان

صدها نظامی پزشکان فرود در coronavirus زده ووهان برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر به تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان پیشی 60,000 با مرگ و میر جهش بیش از 1300.

اولین قسط از 1,400 نظامی پرسنل پزشکی لمس کردن در شهر در مرکز چین بدترین تحت تاثیر مداوم ویروسی بیماری همه گیر در پنج شنبه, چینی وزارت دفاع گزارش شده است.

پزشکان نشان دادن چند شاخه چینی نیروهای مسلح از جمله نیروی دریایی, نیروی هوایی, نیروی مسلح پلیس لجستیک و استراتژیک پشتیبانی نیروهای و حتی نیروی موشک.
فعلی تقویت هستند و نه چینی نظامی ارسال کرده است به این منطقه است. فوق العاده پزشکی کارکنان منتقل شده است به شهر به دو موقت بیمارستان ساخته شده بودند که در صرف روز در اوایل این ماه.

همچنین در rt.com چین برای اولین بار از ‘فوری’ coronavirus بیمارستان پذیرش بیماران تسهیلات دوم روز از افتتاح

در همین حال رسانه های دولتی چین گزارش داد که جیانگ Chaoliang رئیس حزب کمونیست استان هوبئی و کارشناسی ارشد Guoqiang حزب رئیس در استان ووهان شد هر دو از حذف پست های خود را. شانگهای شهردار یانگ یونگ را جایگزین استانی سر در حالی که وانگ Zhonglin حزب رئیس در جینان را در گوشته در ووهان.

آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی باعث ousters. چینی رسانه های دولتی تلخیص جهانی تایمز گزارش داد که یک “بازرسی” انجام شد توسط دولت مرکزی در هوبئی و “تعدادی از مقامات محلی پرسش شده است و برای عدم انجام وظایف خود در پیشگیری و کنترل کار می کنند.”

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: شی جین پینگ ‘شارپ’ رهبری را شکست coronavirus در U-نوبه خود در شرایط سخت ضد چین و بلاغت

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی