چین coronavirus تلفات جهش به 426 با نزدیک به 20 ، 000 تایید موارد

مرگ و میر مرتبط با یک حرکت سریع ویروسی شیوع گسترده چین افزایش یافته است به 426 – بیشتر در چین هوبئی کانون بیماری – با فقط خجالتی از 20,000 موارد در سراسر جهان, چینی تلویزیون دولتی گزارش شده است.

یکی دیگر از 2,345 فتح کرد گرفته شد موارد تایید شده در هوبئی سه شنبه به عنوان رمان coronavirus پیشی مقیاس شیوع سارس از اوایل 2000s و مقامات بهداشتی در سراسر جهان همچنان به اقدامات تهاجمی شامل گسترش آن.

از 426 تایید مرگ و میر همه اما یکی رخ داده در سرزمین اصلی چین با اضافی مرگ در فیلیپین شامل یک ملی چین که در سفر از ووهان شهر جایی که این ویروس برای اولین بار مشاهده شده است.

همچنین در rt.com ترس سوخت حدس و گمان & حالات روز قیامت بیش از coronavirus گسترش شمار بیشتر تهدید برای اقتصاد جهانی نسبت به شیوع بیماری

فراتر از چین برخی از 155 نفر تایید شده اند در سراسر حداقل 25 ملل و بسیاری از آنها در آسیا از جمله ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور و تایلند و همچنین در ایالات متحده و فرانسه و انگلستان و روسیه و جاهای دیگر.

با وجود بالا رفتن بیماری تلفات تعداد زیادی از بهبود پیشی گرفته و میر. بیش از 500 نفر را در پشت صحنه از این بیماری در چین با دیگر بیماران دوره نقاهت در سریلانکا و ویتنام و استرالیا است. مقامات در تایوان نیز اعلام کرد روز یکشنبه که یک “کوکتل” اچ آی وی و دیگر آنفولانزا دارو منجر به بهبود سریع برای یک بیمار در طول 48 ساعت.

با 11 مورد تأیید در ما سخت محدودیت های مسافرتی قرار داده بودند و به اثر روز یکشنبه که شامل انکار ورود به کشورهای خارجی که برای بازدید از چین 14 روز قبل از ورود خود را در ایالات متحده است. ما شهروندان که در سفر به استان هوبئی در دو هفته گذشته نیز منوط به اجباری قرنطينه. اقدامات مشابه قرار داده شده است به محل در ده ها تن از کشورهای دیگر اعم از آشکار ممنوعیت سفر به هشدارها و مشاوره.

همچنین در rt.com روشن نژادپرستانه عنصر به هیستری بیش از کروناویروس جدید – Slavoj Zizek

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de