پکن انجام می دهد و ما برای صدور یک هشدار سفر به ویروس زده چین خواستار تصمیم “واقعا چیست.” پیشتر سازمان بهداشت جهانی خواست کشورها نه به محدود کردن سفر است.

“سازمان بهداشت جهانی خواست کشورها برای جلوگیری از محدودیت های مسافرتی اما خیلی زود پس از آن ایالات متحده را مخالف” چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying در بیانیه ای گفت. “این واقعا به معنی.”

همچنین در rt.com در حالی که کشورهای دیگر تخلیه شهروندان از ووهان چین به بیش از 200 نفر از تایلند, مالزی, برگشت به صفحه اصلی

روز جمعه وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر بالاترین سطح هشدار سفر, مشاوره شهروندان: “آیا سفر به چین با توجه به رمان coronavirus.” این هشدار همچنین توصیه می شود کسانی که در حال حاضر در چین به “در نظر گرفتن خروج با استفاده از تجاری به معنی.”

به ما هشدار یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی با برچسب شیوع سارس-مانند ووهان coronavirus یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.” از آنجا که ویروس را در ووهان – شهر 11 میلیون نفر – ماه گذشته آن را به هر منطقه از چین و حداقل 25 کشور دیگر کشته شدن حداقل 213 نفر و آلوده کردن فقط تحت 10,000 عمدتا در چین است. با وجود صدور قوی ترین آن هشدار که توصیه می شود که کشورهای جلوگیری از اجرای مسافرت و یا تجارت محدودیت.

همچنین در rt.com آنفلوآنزا ؟ Instagram اثرگذارندهها پست Coronavirus عکس در پیشنهاد از جان گذشته به ویروسی

ایالات متحده تنها کشور ارائه مشاوره به شهروندان خود برای جلوگیری از چین است. انگلیس و آلمان و روسیه و ژاپن و دیگران همه صادر سفر خود را هشدار و همسایه چین را قفل شده است و مرزهای خود را. سنگاپور ممنوع تمام ورود و انتقال از مسافران از فرودگاه. مغولستان ممنوع همه تازه واردان از چین هوایی قطار و جاده ها است. ویتنام به حالت تعلیق همه ویزای توریستی برای شهروندان چینی و خارجی که در چین در هفته های اخیر و روسیه بسته شد و شرق دور مرز با چین است.

حداقل هفت عمده شرکت های هواپیمایی از جمله Air France, KLM, بریتیش, ایرویز خطوط هوایی آمریکا و, لوفت هانزا, همه متوقف پرواز به سرزمین اصلی چین و دولت های مختلف از جمله امریکا و بریتانیا و ژاپن را چارتر پرواز به تخلیه شهروندان خود از ووهان منطقه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی