چین مقصر بازی: کاخ سفید مشاور می گوید پکن ‘ایجاد’ coronavirus باز سوال است که آیا آن را عمدی

Unfazed عدم وجود شواهد, کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در ادامه متهم چین ایجاد Covid-19 احتمالا حتی به صورت هدفمند به عنوان او کبابی در مورد ما آمادگی برای این بیماری همه گیر.

پرسیده شده توسط سی ان ان جیک Tapper چه رئیس جمهور و تیم او در حال انجام برای آماده شدن برای یک پتانسیل موج دوم coronavirus ناوارو به سرعت به راه اندازی diatribe در مورد چین است.

“چین ایجاد این بیماری همه گیر” او گفت:. “آنها مخفی ویروس. آنها ایجاد شده است که ویروس. و آنها فرستاده شده بیش از صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان چینی در اینجا به گسترش است که در اطراف و سراسر جهان,” او گفت:. “آیا آنها که بر روی هدف است که یک سوال باز است. اما این یک واقعیت است.”

همچنین در rt.com ‘ما قطع کامل ارتباط’ – مغلوب ساختن پیشی جستن می اندازد برخی از امضا سایه در چین در مصاحبه جدید

با وجود برچسب نظر خود را به عنوان “حقیقت” ناوارو نمی ارائه هر گونه مدرکی برای چین بودن پشت coronavirus و یا گسترش آن. رئیس جمهور است و به همین ترتیب سرزنش چین و حتی پیشنهاد ویروس ایجاد شده در یک آزمایشگاه, اما نیز ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد.

زمانی که فشار برای اثبات اظهارات خود که چین “ایجاد” این بیماری همه گیر ناوارو به سادگی دو برابر پایین و گفت: ویروس “باعث از چین” و یک “محصول حزب کمونیست چین.”

“که ویروس یک محصول از حزب کمونیست چین. و تا زمانی که ما برخی از اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده در آن آزمایشگاه آنچه اتفاق افتاد که بازار ما می دانیم که این ویروس باعث شد در چین است. این چیزی است که من معنی: کلکسیون در چین,” او گفت:.

که آیا چین “هدفمند” ایجاد ویروس با قصد شروع یک بیماری همه گیر ناوارو گفت: این یک “سوال باز” است که نیاز به پاسخ داده شود.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de