هیچ کشور ارائه می دهد یک کودک هر دو شانس سالم تربیت و محیط مناسب برای آینده خود سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید.

کارشناسان می گویند با تغییر آب و هوا و مضر تبلیغات دلگرم کننده سریع-مصرف مواد غذایی و زیر سن نوشیدن در حال قرار دادن کودکان در معرض خطر.

انگلستان قرار گرفت در میان 10 کشور در جهان برای سلامت کلی و رفاه کودکان است.

اما از آن کاهش یافت و در حفاظت از محیط زیست برای آینده خود را.

این گزارش که به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) و لانست کمیسیون رتبه 180 کشور در مورد احتمال یک کودک قادر بودن به “شکوفا” با تمرکز بر سلامتی و تندرستی عوامل مانند آموزش و پرورش تغذیه و مرگ و میر کودکان.

کشور شد و پس از آن نیز رتبه در سطح انتشار کربن خود را.

برخی از 40 کودک-کارشناسان بهداشت هشدار داد پیشرفت بیش از دو دهه گذشته بود “مجموعه ای برای معکوس” اگر تغییرات رادیکال بودند ساخته شده توسط دولت ها در سراسر جهان است.

“هر کودک در سراسر جهان در حال حاضر چهره وجودی تهدیدات ناشی از تغییر آب و هوا و فشارهای تجاری” گفت: نخست وزیر سابق نیوزیلند, هلن کلارک که co-صندلی های این کمیسیون است.

“کشور نیاز به تعمیرات اساسی رویکرد خود را به بهداشت کودک و نوجوان برای حفاظت از جهان آنها را به ارث می برند در آینده است.”

کارشناسان هشدار داده 4C افزایش درجه حرارت جهانی در 2100 در خط با پیش بینی های فعلی را در “ویرانگر پیامدهای بهداشتی” برای نسل های آینده – افزایش سطح اقیانوس, موج گرما شدید سوء تغذیه و افزایش بیماری های عفونی مانند مالاریا.

“بیش از دو میلیارد نفر زندگی می کنند در کشورهای توسعه مانع انسان دوستانه بحران درگیری و بلایای طبیعی و مشکلات به طور فزاینده ای در ارتباط با تغییر آب و هوا” گفت: وزیر آوا Coll-Seck از سنگال که co-صندلی های این کمیسیون است.

در حالی که فقیرترین کشورهای جهان بود در میان کسانی که با پایین ترین گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای آنها تلقی می شد به احتمال زیاد در معرض اثرات منفی تغییرات آب و هوا.

  • جف بزوس: ثروتمندترین افراد جهان را وعده $10bn برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تغییر آب و هوا: از دست دادن bumblebees در مورد رانده شده توسط ‘آب و هوا هرج و مرج’

“ترویج بهتر شرایط امروز برای کودکان برای زنده ماندن و رشد در سراسر کشور را ندارد به در هزینه فرسایش کودکان آتی در سطح جهانی” افزود: آقای Coll-سکک.

در سال 2015 کشورهای جهان, توافق در 17 اهداف توسعه پایدار (SDGs) از جمله گرسنگی صفر فقر و آب و هوا, اقدام, اما پنج سال کمی پیشرفت به سوی دستیابی به آنها را.

انگلستان قانون حکم می کند که تا سال 2050 کربن تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود عملا متوقف و هر گونه باقی مانده تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد که به جبران فعالیت های مانند درخت کاشت.

و دولت را برانگیخت صنعت نگرانی در اوایل این ماه با آوردن تاریخ برنامه ریزی شده ممنوعیت فروش جدید بنزین و یا خودروهای هیبریدی به جلو از 2040 به 2035 در یک پیشنهاد به آمار صفر-انتشار کربن اهداف.

اما گزارش جدید قرار داده شده بریتانیا در 133rd محل بر ارائه آب و هوای مناسب برای نسل های آینده با آن در حال حاضر در مسیر منتشر می کنند 115% CO2 بیشتر از آن تا سال 2030 هدف است.

آمریکا و استرالیا نیز در میان بدترین قطره چکان.

‘درنده’

این گزارش همچنین بر تهدید به کودکان مضر از بازاریابی است.

آن را یافت و آنها را به معرض 30000 عنوان بسیاری از تبلیغات تلویزیون در سال از جمله کسانی که به الکل و مواد غذایی آشغال و شیرین نوشیدنی های غیر الکلی.

یکی از کمیسیون نویسندگان آنتونی کاستلو دانشگاه کالج لندن و استاد بهداشت جهانی و پایداری هشدار داد افزایش شهاب سنگی در استفاده از رسانه های اجتماعی در میان کودکان و نوجوانان به معنای “درنده بازاریابی” بود بیشتر از خطر تر از همیشه.

“ما چند آمار و ارقام در مورد بزرگ توسعه اجتماعی-تبلیغات رسانه ها و الگوریتم ها با هدف فرزندان ما,” او گفت:.

در سال 2019 گزارش تخمین زده می شود حدود 2.3 میلیارد کودکان و بزرگسالان در این سیاره بودند اضافه وزن و بیش از 150 میلیون کودک در حال رشد.

تنها کشورهای در مسیر به ضرب و شتم انتشار CO2 اهداف در سال 2030 نیز انجام نسبتا در کودک سلامت و تندرستی بودند آلبانی ارمنستان, گرانادا, اردن, مولداوی, سریلانکا, تونس, اروگوئه و ویتنام است.

گزارش تماس ها به صورت یک حرکت جهانی هدایت می شود و برای کودکان, با توصیه های آن از جمله:

  • توقف تولید گازهای گلخانه ای CO2 با نهایت فوریت به اطمینان حاصل شود که کودکان در آینده بر روی این سیاره
  • جای کودکان و نوجوانان در مرکز تلاش های ما برای دستیابی به توسعه پایدار
  • سیاست های جدید و سرمایه گذاری در همه بخش ها به کار نسبت به بهداشت کودک و حقوق
  • ترکیب صدای کودکان به تصمیم گیری های سیاست
  • سفت ملی مقررات مضر تجاری, بازاریابی, پشتیبانی جدید پروتکل اختیاری کنوانسیون حقوق کودک است.

پروفسور Costello هشدار بریتانیا به رتبه بندی بالا برای سلامت کلی و رفاه کودکان به آن معنی نیست که می تواند “استراحت در laurels خود,” با استناد به یک پیش بینی افزایش در فقر به عنوان یک علامت هشدار دهنده.

“برای تقریبا یک در هر دو فرزند به فقیر در قرن 21 بریتانیا است و نه فقط یک ننگ اما اجتماعی فاجعه و فاجعه اقتصادی, همه نورد را به یکی است,” او گفت:.

لانست editor-in-chief دکتر ریچارد هورتون گفت: “این تماس برای تولد یک عصر جدید برای کودک و نوجوان سلامت. این عالی آزمون از نسل ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی