مدرسه ابتدایی کودکان ممنوع شده است از رفتن توپ در دستورالعمل جدید صادر شده توسط کنفدراسیون فوتبال در انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

عنوان محدودیت برای تمام گروه های سنی زیر 18 سال را نیز اعلام کرد.

جدید هدایت خواهد کرد تنها درخواست در آموزش.

آن به شرح زیر دانشگاه گلاسکو پژوهش نشان داد که سابق فوتبالیست شدند سه و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری های مغز.

در کنفرانس مشترک خبری با اعلام از فا اسکاتلندی حذفی انگلستان (FA مربیان توصیه شد که باید وجود داشته باشد “به هیچ عنوان در آموزش در بنیاد فاز”.

وجود خواهد داشت یک فارغ التحصیل رویکرد برای جوانان در سن بین 12 و 16.

  • آیا عنوان یک فوتبال باعث زوال عقل?

فا, مدیر اجرایی, علامت Bullingham گفت: “این به روز رسانی عنوان هدایت یک تکامل از ما دستورالعمل های جاری و کمک خواهد کرد که مربیان و معلمان به منظور کاهش و حذف تکراری و غیر ضروری از رفتن از فوتبال جوانان.

“تحقیقات ما نشان داده است که عنوان نادر در فوتبال جوانان مسابقات بنابراین این راهنمایی است که مسئول توسعه به ما مردمی مربیگری بدون تأثیر لذت بردن است که کودکان در تمام سنین را از بازی.”

دانشگاه گلاسکو مطالعه منتشر شده در ماه اکتبر سال گذشته نشان داد که سابق فوتبالیست حرفه ای شد بیشتر احتمال دارد به مرگ از دژنراتیو مغز بیماری و پنج برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری پارکینسون.

وجود دارد هیچ مدرکی در این مطالعه که در ارتباط بروز این بیماری با عنوان توپ اما فا گفت جدید ارشاد صادر شده بود به “کاهش در برابر هر گونه خطرات بالقوه”.

به روز شده عنوان راهنمایی

  • عنوان راهنمایی در آموزش برای تمام گروه های سنی بین زیر شش و زیر 18
  • هیچ عنوان در آموزش در بنیاد فاز (ابتدايی)
  • فارغ التحصیل رویکرد به عنوان آموزش برای کودکان در توسعه فاز بین زیر 12 تا زیر-16
  • مورد نیاز اندازه توپ برای آموزش و مسابقات برای هر گروه سنی
  • بدون هیچ تغییری به عنوان در مسابقات با توجه به تعداد محدودی از هدر در بازی های جوانان

اسکاتلندی فا, مدیر اجرایی, Ian ماکسول گفت: فوتبال اسکاتلند تا به حال یک “وظیفه مراقبت” به افراد جوان و کسانی که مسئول تندرستی خود را.

“به روز شده در دستورالعمل های طراحی شده برای کمک به مربیان حذف تکراری و غیر ضروری از رفتن از فوتبال جوانان در اولین سال با یک مقدمه مرحله ای در یک گروه سنی در نظر گرفته شده مناسب ترین توسط تیم پزشکی و کارشناسان” او گفت:.

ایرلندی فا, مدیر اجرایی, Patrick نلسون گفت: “ما فوتبال کمیته بررسی و تایید دستورالعمل های جدید. به عنوان یک انجمن اعتقاد ما این است که مناسب جهت سفر و با اعتماد به نفس از آن خواهد شد خوب برای بازی و کسانی که آن را بازی کند.”

فدراسیون فوتبال ولز گفت: راهنمایی در کودکان عنوان توپ شد و در حال حاضر تحت بررسی است. یافته های این بررسی در دسترس خواهد بود بعد از این سال.

دکتر جان مک لین که با این نسخهها کار برای SFA و همچنین در دانشگاه گلاسکو زمینه مطالعه گفت: اسکاتلند بود که به منجر به راه در سراسر جهان.

“من افتخار می کنم که اسکاتلند فا گرفته است مثبت و فعال و متناسب با رویکرد به یافته های حوزه مطالعه,” او گفت:.

“فوتبال اسکاتلند گرفته است رهبری از این موضوع ضربه به سر و تروما در ورزش از تبدیل شدن به اولین کشور در جهان برای تولید کراس, ورزش, ضربه مغزی, دستورالعمل, برای داشتن یکی از بهترین آموزش پزشکی برنامه ها در ورزش است.”

ممنوعیت مشابه که همچنین شامل محدودیت در طول مسابقات در محل بوده است در ایالات متحده پس از 2015.

تغییر حکومت به وجود آمد و تعدادی از مربیان و والدین در زمان اقدام قانونی در برابر ما فوتبال فدراسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im