کودکان مورد آزار قرار گرفته در صفحه اصلی ‘نهان و بی سابقه’

کودکان مورد آزار قرار گرفته در صفحه اصلی اغلب “نهان و بی سابقه” با وجود ساخت تا دو سوم از سوء استفاده جنسی از موارد گزارش از چهار رسمی ناظران می گوید.

“وجود دارد باقی می ماند کفر و انکار در مورد فاميلی جنسی سوء استفاده” از inspectorates پلیس, سلامت, مشروط و خدمات کودکان می گویند.

به این معنی معتادان “بیش از حد اغلب فرار از عدالت” مشترک خود را گزارش می گوید.

دولت می گوید آن است که مصرف اقدام فوری است که دیدن جدی مجرم جنسی صرف دیگر پشت میله های زندان.

بازرسان بررسی چگونه کودک آزاری در خانواده ها به کار گرفته شد در شش زمینه از انگلستان بین سپتامبر 2018 و ممکن است 2019 – و سازمان های محلی “محزون می خوانی بیمار مجهز” برای مقابله با آن است.

  • یک پنجم بزرگسالان با تجربه سوء استفاده از کودکان
  • بسیاری از کودکان سوء استفاده جنسی است که توسط خانواده و دوستان

با وجود برخی از جیب خوب عمل آنها یافت محلی و ملی استراتژی برای مقابله با مشکل و عملا غیر موجود.

در بدترین موارد جنایی تحقیقات را نادیده گرفتن نیازهای کودک, با کودکان بدون درمان پزشکی یا روان-سلامت پشتیبانی می کند.

و گاهی تاخیر به تحقیقات پلیس چپ کودکان “در برزخ و یا حتی نا امن” با ضعیف وثیقه شرایط خروج معتادان رایگان برای تماس با ما و یا حتی زندگی با فرزندان آنها ممکن است سوء استفاده.

بازرسی در Bracknell Forest, Berkshire, کرن, دربی, Islington, شمال لندن, Shropshire و نیویورک, یافت, کلی, حرفه ای فاقد عدم آموزش تمرکز و آگاهی از کودکان سوء استفاده جنسی توسط اعضای خانواده و یا دوستان خود را قادر به شناسایی معتادان و چگونه به آنها را متوقف کند.

وجود دارد نیاز به تاکید بیشتر بر پیشگیری کار است که در حال حاضر یا “وجود ندارد و یا با تمرکز بر مجرم شناخته شده” این گزارش می گوید.

خطر مهم: سامانتا داستان

سامانتا, هفت, زندگی با مادر خود که شریک جدید یک مجرم جنسی ثبت شده با محکومیت سوء استفاده از کودکان که به تازگی از زندان رها شده.

او منتشر شد بدون یک ارزیابی خطر یا جنسی متخلف ارزیابی و ارزیابی خدمات مشروط شدن دیر شده بود و نمی گرفتن کامل از خطر خود را به کودکان و یا مراجعه خانواده به کودکان و خدمات اجتماعی.

“هیچ ارجاع برای ارزیابی ساخته شده بود و سامانتا باقی مانده بود در خطر آسیب قابل توجهی” این گزارش می یابد.

بهترین عمل: هانا داستان

هانا به او گفت معلم او شده بود مورد آزار جنسی با بالغ برادر.

مدرسه بلافاصله مطلع اجتماعی کارگران و هانا بازدید شد در مدرسه توسط یک افسر پلیس و مددکار اجتماعی همان روز که به او صحبت کرد و با حمایت از او ،

به اتهام آزار دهنده بود و فورا خارج از خانه است.

هانا دریافت بسیار خوب حمایت عاطفی از معلمان مدرسه پرستار و مددکار اجتماعی و یک واسطه به او کمک کرد تا با ارائه شواهد برای متعاقب آن دادگاه.

اغلب متخصصان تکیه بر کودکان شفاهی افشای سوء استفاده – اما کودکان بعید است که به کسی بگویید که آنها در حال آزار جنسی به خصوص هنگامی که سو استفاده کننده است که نزدیک به آنها را به نویسندگان می گویند.

“هر کس در جامعه نیاز به می دانم که چگونه به رسمیت شناختن نشانه هایی از سوء استفاده از کودک و چگونه به پاسخ” این گزارش می گوید.

آن را می گوید درس مهم از استثمار جنسی کودکان هستند نمی شود به سوء استفاده در خانواده ها است که باید فقط به عنوان یک اولویت است.

“ما دیگر نمی تواند خاموش ماندن در این موضوع ما را به بحث در مورد آن و عمل” این گزارش می گوید.

فرصت های از دست رفته

در بیانیه دولت گفت: “به زودی چاپ و نشر برای اولین بار از آن نوع استراتژی ملی برای مقابله با سوء استفاده جنسی از کودکان بهتر است حمایت از قربانیان و بهبود همکاری بین دولت و سازمان ها و اجرای قانون”.

“در کنار کار به بهتر حفاظت از کودکان جدید صدور حکم قوانین را جدی مجرم جنسی صرف دیگر پشت میله های زندان و ما در حال استخدام 20,000 اضافی افسران پلیس را بیشتر معتادان به عدالت است.”

اورسولا گالاگر معاون بازرس از کلی تمرین و کودکان گفت: در این گزارش برجسته شده “بیش از حد بسیاری از فرصت های از دست رفته” برای محافظت از کودکان آسیب برساند.

“این بسیار حیاتی است که مردم در بهداشت و درمان و در سراسر سازمان های دیگر با هم کار می کنند, فکر می کنم در مورد گسترده تر اجتماعی وضعیت یک کودک ممکن است زندگی در به اشتراک گذاری اطلاعات برای محافظت از کودکان از سوء استفاده و ایجاد حمایت در اطراف کسانی که در معرض خطر هستند.”

آماندا Spielman, Ofsted ارشد بازرس گفت: “اگر ما به مقابله با زنای با محارم و یا دیگر سوء استفاده مربوط به خانواده یا دوستان خانوادگی ما باید بحث آشکارا و صادقانه در مورد علائم و نشانه – برای محافظت از کودکان و برای جلوگیری از معتادان در آهنگ های خود را.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im