یک گزارش نشان می پدر و مادر در انگلستان و اسکاتلند و ولز هستند پرداخت 5% بیشتر در مهد کودک تحت twos از یک سال پیش – و 4 درصد بیشتر برای دو ساله.

مراقبت از کودکان در حال حاضر به طور متوسط هزینه های بیش از £130 در هر هفته به صورت پاره وقت مهد کودک جایی برای یک کودک زیر دو با توجه به موسسه خیریه کودکان کرم.

آن نامیده می شود برای اصلاح و ساده سازی سیستم مهد کودک.

دولت گفت که افزایش نرخ آن به صورت رایگان ارائه مراقبت از کودکان و ایجاد مکان های بیشتری.

یافته های کرم خانواده و مراقبت از کودکان را بررسی نشان می دهد که هزینه های مهد کودک در حال افزایش سریع تر از افزایش قیمت ها به طور کلی با شاخص بهای مصرف کننده (CPI) اندازه گیری تورم ایستاده در 1.8% در ماه ژانویه است.

این موسسه خیریه گفت: بررسی نشان داد که میانگین هفتگی قیمت یک مهد کودک جایی برای یک کودک زیر سن دو سالگی افزایش یافته است به طور متوسط £131.61 و یا بیش از £6,800 در هر سال است.

سالانه بررسی است که بر اساس داده ها از 175 مقامات محلی جمع آوری شده بین ماه های نوامبر 2019 و ژانویه سال 2020 است.

  • مهد کودک مالک پرداخت می شود بیشتر تمیز کردن توالت’

این گزارش همچنین نشان داد که مراقبت از کودکان قیمت و در دسترس بودن به طور قابل توجهی متفاوت است بسته به جایی که مردم زندگی می کنند.

تحقیقات نشان داد گران ترین مناطق شدند لندن و جنوب شرق که در آن هزینه از 25 ساعت از مهد کودک برای مراقبت از یک کودک زیر دو £165.47 و £144.90 در هر هفته بود.

در درون لندن, متوسط هزینه £182.56.

ارزان ترین مناطق بودند در اسکاتلند و یورکشایر و هامبر در £111.26 و £113.76 بود.

این یافته ها همچنین نشان می دهد شکاف در دسترس با بیش از نیمی (56%) از مقامات محلی در انگلستان داشتن به اندازه کافی مهد کودک برای پدر و مادر مشغول به کار تمام وقت. این است که در مقایسه با 57 درصد در سال 2019.

همچنین ممکن است شکاف اگر پدر و مادر در حال کار در خارج از ساعات اداری عادی اگر کودکان دارای معلولیت و اگر کودکان مسن تر هستند – سن بین 12 تا 14 با توجه به گزارش.

متوسط قیمت هفتگی برای خانواده ها با استفاده از after school club پنج روز در هفته در سراسر بریتانیا شد £60.99.

تماس برای اصلاحات

کرم را گزارش کرد که در حالی که پشتیبانی از یارانه و رایگان, حقوق, در دسترس است برای بسیاری از خانواده ها این سیستم بیش از حد پیچیده است که می تواند به ترک پدر و مادر در معرض خطر از دست رفته کمک آنها به حق است.

آن ساخته شده است پیشنهادات مختلفی برای اصلاحات از جمله افزایش حداکثر مقدار از هزینه های مهد کودک پرداخت می شود تحت اعتبار جهانی و حرکت به جلو پرداخت برای مراقبت از کودکان.

هزینه های دولت در مهد کودک باید اصلاح و ساده “پس هر پدر و مادر است بهتر است کار پس از پرداخت برای مراقبت از کودکان و هر کودک دسترسی به مهد کودک است که پشتیبانی خود را آموزش و توسعه” گفت: Claire هاردینگ از کرم خانواده و مراقبت از کودکان.

او افزود: “سرمایه گذاری در مهد کودک پشتیبانی برای ما خوب است همه به دلیل آن کمک می کند تا پدر و مادر به کار در حال حاضر و افزایش یادگیری و مهارت های کودکان برای آینده ما است.”

دولت گفت: سرمایه گذاری در مهد کودک و اوایل سال آموزش و پرورش را در رسیدن به £3.6 میلیارد دلار در 2020-21 به “به خانواده های انعطاف پذیری آنها باید قادر به تعادل کار و خانواده و زندگی”.

در ماه اکتبر وزارت آموزش و پرورش گفت: شوراهای سراسر انگلستان را دریافت اضافی بودجه به ارائه رایگان مهد کودک مکان با سرمایه گذاری نسبت به افزایش نرخ.

های مختلف وجود دارد بودجه مهد کودک طرح در سراسر انگلستان است.

پس از سال 2017, کار پدر و مادر سه و چهار ساله در انگلستان برخوردار بوده است به 30 ساعت رایگان مهد کودک در هفته از 15 ساعت است.

در ولز کار پدر و مادر سه و چهار ساله برخوردار هستند به 30 ساعت رایگان مهد کودک در هفته تا 48 ماه از سال است.

پدر و مادر سه و چهار ساله در اسکاتلند برخوردار هستند به حدود 16 ساعت رایگان مهد کودک در هفته در طول ترم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im