مواد شیمیایی موجود در کرم های ضد آفتاب می تواند سرطان زا, آمریکا FDA به منظور بررسی

توسط پیتر اندروزایرلندی علم روزنامه نگار و نویسنده در لندن است. او در زمینه علوم زندگی و فارغ التحصیل از دانشگاه گلاسکو در رشته ژنتیک.

دوم مطالعه بزرگ نشان داده است که مواد تشکیل دهنده فعال در ضد آفتاب ها جذب خون در سطح بالقوه خطرناک است. دولت آمریکا در حال حاضر به بررسی خطرات بالقوه – اما چقدر آسیب شده است انجام می شود ؟

به عنوان آب و هوای گرمتر همچنان مردم در قفس برای ماه توسط coronavirus مستندات شروع به کتاب تعطیلات در آفتاب. کشورهای محبوب با مسافران مشتاق به فریب به عنوان بسیاری از خارجی دوستدار فوتبال به عنوان آنها می تواند به نگه داشتن خود را در صنعت گردشگری شناور حتی اگر بسیاری از محدودیت ها در محل باقی می ماند.

یک چیز گردشگران داخلی خواهد بود مطمئن شوید که بسته است ، شدید اشعه ماورای بنفش از ما نزدیکترین ستاره می تواند به عنوان یک جهش زا به DNA باعث آسیب به مواد ژنتیکی در سلول های پوست. برنزه و آفتاب سوختگی و کک و مک ها همه پاسخ های متفاوتی به این. و کرم های ضد آفتاب کرم محافظت از پوست در برابر آفتاب سوختگی, اما آیا این به معنای آن است که مفید به طور کلی?

همچنین در rt.com توسط بایر قلاب پس از سرفه تا 10 میلیارد دلار برای حل و فصل مونسانتو weedkiller دعاوی دارد ؟ RT را رونق سینه می یابد

ظهور الگوی

دو مطالعات اخیر آمده از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در این موضوع. آژانس دستورالعمل خود دولت است که سطح مواد شیمیایی جذب می شود از کرم های ضد آفتاب به خون نباید از 0.5 نانوگرم در هر میلی لیتر. بالاتر از این آستانه آنها باید مطمئن شوید که این مواد شیمیایی در سوال نیست سرطان زا و یا در غیر این صورت مضر است.

اما تحقیقات نشان داده که تمام شش مواد تشکیل دهنده فعال (avobenzone دی oxybenzone, octocrylene, homosalate, octisalate و octinoxate) در کرم های ضد آفتاب بیش از این حد است. بعلاوه آنها باقی بماند در خون برای هفته ها پس از برنامه. اثرات خود را در خون ناشناخته است اما FDA باز کرده است تحقیقات برای تعیین اینکه آیا آنها می تواند افزایش خطر ابتلا به سرطان و نقص تولد یا بیماری های دیگر است.

همچنین در rt.com چه سمی هستند “برای همیشه مواد شیمیایی’ & آمریکایی ها باید نگران شود وجود دارد بیشتر از آنها در تامین آب از ما فکر ؟

برخی از مواد تشکیل دهنده فعال در کرم های ضد آفتاب مانند oxybenzone می تواند شبیه استروژن است. متخصص پوست دکتر ویتنی Bowe گفت: ABC News: “ما نمی دانیم که آنچه در آن به معنی برای انسان” اما او با این وجود به شدت توصیه می کند که مردم به طور منظم با استفاده از کرم های ضد آفتاب.

در حال تحول چشم انداز

انسان تکامل یافته در پخت آفریقایی ساوانا. پوست رنگ پریده اقتباس به ضعیف تر خورشید قابل توجه زمین دورتر از استوا به آن اذعان می کند بیشتر ضروری ویتامین D از پوست تیره تر است. هیچ یک از اجداد ما با استفاده از کرم های ضد آفتاب به دلیل آن وجود نداشت. اما هیچ پیشنهاد که نسل های قبلی زده شد بی اندازه نرخ بالای سرطان پوست است.

در میان coronavirus شیوع اعتماد دانشمندان و موسسات علمی است که احتمالا در پایین ترین سطح خود پس از روشنگری. سوال در مورد کمک های مالی قدرتمند منافع و حتی فساد هستند فاکتورها باعث ایجاد پلاک های غربی سیستم های دانشگاه بیشتر و بیشتر. بسیاری از مردم بدون شک بر این باور بودند که یک موضوع مثل آفتاب کرم حل و فصل شد – محافظت در برابر سرطان پوست ، اما همانطور که با بسیاری دیگر ‘سنتی’ ریشه در ایالات متحده علمی و صنعتی آن را نمی ممکن است به عنوان روشن به عنوان آن به نظر می رسد.

اما اگر شما هنوز هم قرار دادن اعتماد خود را در موسسات مانند FDA آمریکا و یا میراث نشریات مانند JAMA شما ایستاده بر روی زمین استوارتر. هر دو از مقالات پژوهشی پایان با دقیقا همان جمله: “این یافته ها نشان نمی دهد که افراد باید خودداری از استفاده از کرم های ضد آفتاب.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی