‘چلسی می خواهند به وجود داشته باشد”: Jurgen Klopp می گوید رومن آبراموویچ پول بزرگ حرکت می کند قرار داده خواهد شد چلسی ‘در’

لیورپول مدیر Jurgen Klopp اذعان کرده است که چلسی صاحب رومن آبراموویچ ادامه داد: مبلغ سرمایه گذاری در قرنطینه داده است خود باشگاه سرب در بازار نقل و انتقالات – اما هشدار داد که در حال حاضر “ممکن است بهترین زمان برای خرید است.”

چلسی pounced در لیورپول تمایل به ادامه انتقال پیشنهاد برای تیمو ورنر در حالی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در میان همه گیر فعال آلمان مهاجم انتشار بند از حدود 57 میلیون به مهر و امضای او برای فصل آینده است.

یک نا امید زیدان به نام ورنر به توضیح دهد که چرا او نمی تواند پیشرفت خود را پیگیری رو به جلو در مدت کوتاهی قبل از چلسی ساخته شده خود حرکت می کند اما عملی مربی پذیرفته است که قهرمان لیگ برندگان قادر به مطابقت با آبراموویچ را دارد هزینه در طول بحران.

“چلسی در حال حاضر نشان دادن آنها می خواهند به وجود داشته باشد فصل آینده را” زیدان گفت: نگهبان صحبت جلوتر از لیگ رهبران مراجعه به اورتون در روز یکشنبه زمانی که آنها می تواند یک گام بزرگ به سوی پیروزی در لیگ برتر پس از یک استراحت بیش از سه ماه.

همچنین در rt.com RonalNO: آبراموویچ ‘علاقه مند در آوردن کریستیانو به چلسی با وجود $135mn انتقال شایعات

“شما می توانید ببینید چلسی تقریبا بر روی پای جلو در بازار نقل و انتقالات اما هیچ کس دیگری انجام داده است و هر چیزی زیرا زمان بسیار نامشخص است. اگر کسی می گویند که شما نمی توانید فوتبال بازی در مقابل هواداران تا 2023 که تغییر همه چیز.

“من واقعا فکر می کنم که اتفاق می افتد اما شما نمی توانید فقط فرض کنیم همه چیز در حال رفتن به خوب برای فصل آینده است. به نظر می رسد زمان مناسبی برای کمی صبر کنید.”

آبراموویچ در حال حاضر bankrolled ورود بسیار دارای امتیاز بازیساز حکیم Ziyech از Ajax در این سال برای هزینه های است که می تواند افزایش به بیش از 48 میلیون دلار در حالی که بلوز شده اند به شدت مرتبط با یک حرکت برای لستر مدافع بن Chillwell است که انتظار می رود به هزینه بیش از 72 میلیون دلار.

“آن را مانند اگر شما زندگی در یک تخت, اما می خواهم به خرید یک خانه” پیشنهاد به طور معمول فلسفی Klopp. “این ممکن است بهترین زمان برای خرید خانه است. شما می خواهید به صبر کنید و ببینید که چگونه وضعیت توسعه.

“این احساس کمی مانند است که در باشگاه فوتبال نیز هست. ما ممکن است در زیبا ترین تخت, همیشه, اما آن را بسیار خوب است. ما باید که فراموش نکنید.”

همچنین در rt.com چه بحران ؟ به عنوان رقبای خود حلقه از نابسامانی درآمد فاجعه رومن آبراموویچ و چلسی فرصت چشم

تیمهای تماشا از دور به عنوان باشگاه انگلیسی بازی کرده اند خود را در حمایت از بهداشت و درمان تلاش در طول بیماری همه گیر از جمله یک ترکیب خیریه تلاش به رهبری کاپیتان لیورپول جردن هندرسون و تهیه هزاران غذا برای کارکنان بیمه خدمات درمانی در چلسی را در استمفورد بریج صفحه اصلی.

“من نمی دانم چرا [انگلستان] منتظر ماند تا 15 ژوئن شروع به پوشیدن ماسک در مناطق بسته زمانی که همه کشورهای دیگر انجام شد آن پنج یا شش هفته پیش” او استدلال شده مشخصه خشمگین در طرفداران که سعی در بالا پنج او جلوتر از لیورپول در آخرین لیگ قهرمانان بازی در ماه مارس است.

“شما می توانید استدلال می کنند در مورد این که آیا آن را حس می کند به آنها را می پوشند اما همه کشورهایی که شروع به انجام آن زودتر باید کوچکتر مصدوم شماره از انگلستان است. این حقیقت است.

“وقتی که من رفتن به یک پمپ بنزین در انگلستان, من تنها با یک ماسک صورت و دستکش. من احساس می کنم مثل یک بیگانه اما من متوقف نخواهد شد تا زمانی که کسی به من می گوید آن را بیش از.”

لیورپول وارد جلسه خود را با حریفان بکشند که دانستن آنها نیاز حداکثر دو برنده از خود باقی مانده و نه لیگ وسایل به مهر و موم در لیگ برتر.

همچنین در rt.com مارینا Granovskaia – آبراموویچ دست راست و فوتبال را “قدرتمند ترین زن’ است که رهبری چلسی را در تابستان صرف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de