چلسی منینگ نشان داد ‘استحکام اخلاقی’ با انتخاب حبس بیش از همکاری با دولت آمریکا – اسنودن

چلسی منینگ تصمیم به نشستن در زندان به جای همکاری با دولت آمریکا را تحت تعقیب از ویکی لیکس عهد به او شخصیت و تزلزل اصول NSA ادوارد اسنودن گفته است.

اظهار نظر در منینگ را به تازگی برنده آزادی اسنودن اشاره کرد که سابق ارتش تحلیلگر-تبدیل-whistleblower شده بود “بازیگران به یک سیاه چال” توسط ایالات متحده برای امتناع از همکاری با دولت به جرم انتشار مواد طبقه بندی شده.

آنها ارائه شده به اجازه دهید او را در ازای همکاری اما او انتخاب اصول به جای.

برای اسنودن منینگ تمایل به تبادل آزادی او برای او اعتقادات نهایی شد نمایش “اخلاقی قدرت است.”

منینگ منتشر شد روز پنج شنبه پس از گذراندن نزدیک به یک سال در بازداشت به دلیل امتناع از همکاری با یک هیئت منصفه فدرال پروب به ویکی لیکس. آزادی او نظم آمد و در مدت کوتاهی پس از او تیم حقوقی فاش کرد که او در بیمارستان بستری شده بود پس از تلاش برای زندگی خود را.اگر چه دیگر محبوس در ویرجینیا بازداشت تسهیلات منینگ هنوز هم چهره بیش از 250.000 دلار جریمه برای امتناع از همکاری با پرس و جو.

سابق ارتش تحلیلگر شد نام خانواده پس از نشت صدها نفر از هزاران نفر از اسناد و فایل های مربوط به جنگ آمریکا در عراق و افغانستان است. او گناهکار در سال 2013 از جاسوسی و صرف چهار سال در زندان قبل از او اام در سال 2017.

همچنین در rt.com چلسی منینگ منتشر شده از زندان پس از اقدام به خودکشی هنوز هم باید پرداخت $256 k خوب – قاضی

تصمیم به انتشار منینگ همزمان با نبرد قانونی: ویکی لیکس از بنیانگذاران جولیان آسانژ در حال حاضر در حال مبارزه با استرداد به ایالات متحده است. این روزنامه نگار می تواند به صرف بقیه عمر خود را در زندان ایالات متحده اگر انگلستان قوانین دادگاه علیه او.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de