چلسی منینگ منتشر شده از زندان پس از اقدام به خودکشی هنوز هم باید پرداخت $256 k خوب – قاضی

خلاف کاران چلسی منینگ در زندان برای امتناع از شهادت علیه ویکی لیکس قبل یک هیئت منصفه عالی منتشر شده است – اما هنوز هم در قلاب برای بیش از یک چهارم از یک میلیون دلار جریمه برای تحقیر از دادگاه.

ما منطقه قاضی آنتونی Trenga منظور می آید فقط یک روز پس از منینگ اقدام به خودکشی در داخل اسکندریه بازداشتگاه در ویرجینیا گزارش با استفاده از یک bedsheet به چسبیدن به خودش.

همچنین در rt.com چلسی منینگ اقدام به خودکشی در حالی که در زندان برای امتناع از شهادت علیه ویکی لیکس – وکلا

هیئت منصفه که منینگ احضار شد و به شهادت قبل از به حال نتیجه کار خود را و مرخص شد در مارس 12, Trenga نوشت: در سفارش بنابراین او ظاهر است که دیگر مورد نیاز و “بازداشت دیگر در خدمت هر سرکوبگر هدف است.”

اما Trenga اعلام کرد که 1000 $در یک روز خوب او تحمیل شده بر منینگ در سال گذشته علاوه بر حبس بود و نه تنبیهی “بلکه لازم است به سرکوبگر هدف از دادگاه مدنی تحقیر نظم” و به همین دلیل قابل پرداخت بلافاصله – all $256,000 از آن است.

همچنین در rt.com جورج گالووی: ما دولت را اذیت و آزار از چلسی منینگ است در قرون وسطی از مجازات برش از زبان قتل حقیقت

معلوم نیست که آیا منینگ خواهد بود زندانی دوباره اگر او نتواند به پرداخت جریمه با توجه به اینکه در سال زندان محروم کرده است او از درآمد به عنوان به خوبی.

منینگ بود که ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی که ارائه شده ویکی لیکس با عراق و افغانستان جنگ سیاهههای مربوط در سال 2010 همراه با گنجینه ای از وزارت امور خارجه اسناد – برای او که به اعدام محکوم شده تحت جاسوسی عمل می کنند. او حدود هفت سال در زندان فدرال تا زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما تبدیل او 35 سال حبس در پایان مدت خود را در دفتر.

زمانی که Trenga تشکیل هیئت منصفه بررسی ویکی لیکس در ماه فوریه 2019, Manning احضار شد و به شهادت – اما خودداری کرد.

“من ترجیح می دهند که به مرگ از گرسنگی مردن نسبت به تغییر نظر من در این زمینه است. و وقتی که من می گویند که من به این معنی نیست که کاملا به معنای واقعی کلمه” او به خبرنگاران گفت: در آوریل 2019.

ماه قبل از ویکی لیکس ناشر جولیان آسانژ دستگیر شد در انگلستان است و انتظار ممکن است استرداد به آمریکا به اتهام مربوط به سال 2010 آیات که می تواند او را زندانی برای 175 سال اگر محکوم کرد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de