تیم لمپارد می گوید ظالم آبراموویچ میلیاردر روسی منادی جدید ‘فشار دوران’ برای مدیران

چلسی مدیر فرانک لمپارد مورد بحث قرار فشار تحت شدت بی رحمانه رومن آبراموویچ گفته میلیاردر روسی ورود به عنوان مالک بیش از یک دهه و نیم پیش منادی دوران جدید جدید شدت.

لمپارد تاسیس خود را به عنوان یک چلسی افسانه ای خود را در طول روز بازی در استمفورد بریج شدن این باشگاه تمام وقت بهترین گلزن در راه خود را به کمک بلوز, پیروزی, لیگ قهرمانان, لیگ اروپا و یک هتریک از لیگ برتر عناوین.

41 ساله هافبک سابق استاد به مدیریت منتقل شد پس از حلق آویز کردن خود, چکمه, مصرف بیش در ردیف دوم دربی کانتی در تابستان 2018 و تقریبا هدایت آنها را به سرزمین وعده داده شده از لیگ برتر در تلاش اول سقوط کوتاه در نهایی حذفی مقابل استون ویلا تیم شامل تیمی سابق جان تری در میان کارکنان مربیگری.

که شکست متوقف نمی لمپارد فرود خالی چلسی کار در تابستان گذشته به عنوان او بیش از خروجی, ایتالیایی, Maurizio Sarri — تبدیل شدن به آبراموویچ را 13th مدیریتی انتصاب پس از او در زمان کنترل از لندن در سال 2003 است.

انتصاب نشانه جدید ایمان در جوانان توسط آبراموویچ به عنوان او به لمپارد به greenlight را از طریق این باشگاه هیجان انگیز استعدادهای جوان مانند جلو Tammy ابراهیم جناح کلوم Hudson-Odoi و هافبک ماسون کوه.

لمپارد تصدی تاکنون مشخص نوسان و اقبال به عنوان تیم ظریف برای چهارمین نقطه در لیگ برتر است که در حال حاضر به حالت تعلیق نامحدود با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

چلسی نیز در آستانه ریخته بودن بیرون از اروپا شرم آور در مد با غول های بایرن مونیخ خود را از دست دادن در لیگ قهرمانان گذشته 16 چهارم و پا برای اولین بار 3-0 در استمفورد بریج قبل از مسابقه به حالت تعلیق در آمد پیش از بازی برگشت در آلمان است.

در میان coronavirus ناشی از وقفه به لیگ فصل یک کتاب جدید با عنوان ‘رئیس — چلسی از مدیران Ted Drake به فرانک لمپارد’ منتشر شده است نمودار این دوره از بلوز مدیران پایین و همچنین ویژگی های لمپارد را در نقش خود را در زیر سرمایه دار روس آبراموویچ.

در آن لمپارد می گوید: بزرگ-هزینه های روسی اصل بازی تغییر زمانی که او را لرزاند تا در پل بیش از یک دهه و نیم پیش.

“این بسیار متفاوت عصر حاضر است. وجود دارد خیلی بیشتر به ساختار این باشگاه با مدیران بسیار بیشتر زیر میکروسکوپ بیش از هر زمان دیگر در بازی تاریخ” لمپارد گفت: در عصاره های گزارش شده در آفتاب.

“کار و مدیریت نیز به مراتب شدید تر بیش از 20 سال گذشته به خصوص در رومن آبراموویچ دوران به عنوان وجود دارد در حال انتظارات بالا است که به سطح بالایی از فشار…

“من فکر نمی کنم چلسی manager 25 سال پیش را که مورد نیاز همان ویژگی های او نیاز دارد در حال حاضر” سابق انگلستان هافبک مرد اضافه شده است.

همچنین در rt.com چکش در اروپا و در زمین لرزان در لیگ… چقدر امن است فرانک لمپارد از ظالم رومن آبراموویچ?

“من گرفته شده و ویژگی های بسیاری از مدیران من در زیر. برخی از من می خواهم مخالفت با دیگران من فکر می کنم تا به حال این روش درست است.

“اما همه جنبه های آن در جهات مختلف در حال کمک به راه من می خواهم به مدیریت خودم.”

به عنوان لمپارد اشاره, آبراموویچ مسلما آیا تغییر چشم انداز فوتبال در انگلستان و فراتر از آن با ورود او در سال 2003 پس از آن ریختن صدها میلیون پوند به چلسی.

که طلیعه دورانی که امثال ابوظبی شیوخ میلیاردر و سرمایه داران آمریکایی به دنبال کت و شلوار در جای دیگر.

همچنین در rt.com رومن آبراموویچ شخم زده $325 میلیون به چلسی فصل گذشته در نشان دادن تعهد – اما 35 میلیون در ادامه کونته اخراج

در میان تمام زمان عدم اطمینان بیش از زمانی که فوتبال می توانند رزومه Lampard است که به احتمال زیاد امن در تابستان امسال با توجه به اینکه به نظر می رسد او داده شده است در پشتیبانی برای ساخت یک دراز مدت پروژه در پل, تمرکز روی تیم صفوف جوانان با استعداد.

اما باید این باشگاه را امن فوتبال لیگ قهرمانان برای فصل آینده — و آنها precariously قرار داده شده در چهارمین نقطه در لیگ برتر سه امتیاز جلوتر از منچستر یونایتد — این تست می تواند آبراموویچ را معروف کوتاه فیوز با مدیران خود را.

لمپارد است با این وجود قول داد که او می تواند موفقیت را به پل که در گذشته شاهد لیگ برتر عنوان می رسند تحت آنتونیو کونته در سال 2017.

“هدف من ساده است — به عنوان موفق به عنوان آن ممکن است به در چلسی” لمپارد گفت.

“اگر من نمی پس از آن که نباید تحت تاثیر قرار آنچه من به دست آمده در 13 سال به عنوان یک بازیکن.

“اما قصد من این است که برای موفقیت به عنوان یک مدیر راه من موفق به عنوان یک بازیکن است.”

شما احساس می کنید که به منظور انجام این کار, لمپارد نیاز به ماندن در سمت راست خود میلیاردر روسی مامور پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de