(کیک پنیر) کارخانه کارگران متحد شوید! شهروندان تشویق پس از مستقر در کالیفرنیا رستوران می گوید: آن را نمی خواهد پرداخت اجاره بها در میان ویروس ناشی از رکود

در حالی که بسیاری تصور انقلاب ممکن است بوجود می آیند از یک کارخانه چند فکر Cheesecake Factory مناسب خواهد بود و این لایحه اما این شرکت الهام گرفته از نمرات از شهروندان پس از امتناع از پرداخت آن صاحبخانه برخی رسما به عضویت در همبستگی.

به عنوان Covid-19 به ارمغان می آورد swathes از اقتصاد ایالات متحده به یک وقفه کارگران و کسب و کار به طور یکسان گرفته اند و شتم بسیاری مواجه اخراج و درهای بسته به عنوان همه گیر نوردد کشور است. رکود باعث شده است تا کارخانه کیک پنیر – بر اساس کالیفرنیا در میان کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس – اعلام کرد که خود را صاحبخانه نمی بینم یک دلار زمانی که صورتحساب به دلیل در مارس به نقل از “فوق العاده ای ضربه مالی” برخورد با شیوع.

هر چند این شرکت بود و مودب در حال کاهش به پرداخت اجاره خود را با مدیر عامل دیوید Overton درخواست برای “صبر” و “کمک” از صاحبخانه در نامه منتشر شده در چهارشنبه, denizens از رسانه های اجتماعی شاهد یک حرکت جدید در ساخت و تجهیز کارخانه کیک پنیر منجر به اتهام به پرولتری شورش.

“Je suis Cheesecake Factory,” یک دیدگاه شوخی – repurposing یک شعار نکردم بعد از lethal 2015 تیراندازی در شارلی ابدو روزنامه – در حالی که دیگری اعلام کرد: “در حمایت از کارخانه کیک پنیر من را نمی خواهد پرداخت اجاره یا نه. اجازه دهید که انقلاب آغاز خواهد شد.”

برخی از شهروندان شد و شک و تردید از این شرکت قرار است شیرجه رفتن به سیاست های انقلابی اما متهم کارخانه از پرش از مرخصی استعلاجی برای کارکنان و قرار دادن “ارزش سهام” بالاتر از همه چیز.

کالیفرنیا شده اند را لرزاند به خصوص با رکود اقتصادی آورده شده توسط ویروس با فرماندار گاوین Newsom افشای روز چهارشنبه که بیش از 1 میلیون نفر از کارگران در دولت ثبت شده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. این موج بی سابقه ای از furloughed کارگران دارای ضعف دولت بیکاری دفاتر, باعث مسئولان به نگاه به آینده 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال برای کمک های اضافی.

همچنین در rt.com ما در یک مقطع بحرانی رو دو شیوع: Covid-19 & افزایش افزایش بیکاری

هنوز ساخت راه خود را از طریق مجلس سنا به عنوان نمایندگان مجلس با داد و بیداد بیش از جزئیات در آخرین لحظه های فراگیر کمک بسته است انتظار می رود برای ارائه به کارگران با, نقدی, نقل و انتقالات – برش چک به ارزش 1200 $برای کسانی که درآمد زیر $75,000 سالانه و گسترش مزایای بیکاری. آن را نیز به احتمال زیاد به برخی از $367 میلیارد دلار در سال ضمانت وام به کسب و کارهای کوچک تزریق 100 میلیارد دلار به بخش بهداشت و درمان و پرداخت وجوه به مرحله تست برای coronavirus در سراسر کشور در میان سایر مقررات.

کالیفرنیا تایید کرده است بیش از 3000 مورد از Covid-19 قرار دادن آن در سه بدترین ضربه متحده پس از نیویورک و نیوجرسی. بیش از 66,000 عفونت شده اند شمارش در سراسر ایالات متحده با نزدیک به 950 مرگ و میر در کل.

همچنین در rt.com درود رفیق بریتنی! شاهزاده پاپ بریتنی خواستار اعتصاب و توزیع مجدد ثروت به عنوان Covid-19 بحران بلعد جهان

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im