دارای گونه های برامده فن: ‘Miss BumBum’ مدل سوزی کورتز سوئیچ وفاداری از مسی به بکهام با پر رو Instagram جرقه بزند (عکس)

یک زن با برخی از معروف ترین باسن در جهان روشن است او بیعت پس از مبادله دیرین او را قهرمان لیونل مسی و حمایت و پشتیبانی او به دیوید بکهام جدید MLS باشگاه اینتر میامی.

“Miss BumBum” برنده سوزی کورتز ساخته است عظیم آنلاین زیر با نشاط جرقه بزند در Instagram profile که جشن های معروف جهان خلفی و برزیل به اشتراک گذاشته است عشق او را از لالیگا کنار بارسلونا و عملکرد ستاره آرژانتینی لیونل مسی را به عنوان بخشی از او را پر رو عکس.

کورتز Instagram خوراک اغلب ویژگی های عکس از 30 سال-مدل پوشیدن پیراهن مسی – و دیگری کمی – و او نیز نشان از عشق او برای بارسا در این شماره 10 با گرفتن مسی تو فقط اینچ از کشاله ران.

اما در حال حاضر کورتز به میخ رنگ او به اینتر میامی MLS حق رای دادن ایجاد شده توسط سابق انگلیس ستاره فوتبال دیوید بکهام.

همچنین در rt.com استخر مشت & کونگ فو ضربات – آشنایی با نرم افزار فوتبالیست & پاره وقت جنگنده دانیل Schulmann (عکس)

“همه می دانند که من عاشق فوتبال و در حال حاضر در شهرستان آنها را به بهترین MLS تیم” گفت: کورتز (از طریق ترجمه) زندگی می کند که در میامی.

“به محض این که من به ایالات متحده آمریکا, من قصد دارم به بازدید از ورزشگاه اما من به دنبال به جلو به دیدن زیبا میامی پارک آزادی بیش از حد.”

به او نشان می دهد حمایت کورتز ملبس به درون میامی پیراهن تحمل بکهام نام و شماره 23 برای سه نفر از چشم نواز عکس های او که به اشتراک گذاشته شده در پست جداگانه به 2.2 میلیون Instagram followers.

و به نظر می رسد که “Miss BumBum جهانی 2019” برنده خواهد شد اطمینان حاصل شود که پست های خود را حفظ خواهد کرد طرفداران و بازیکنان با الهام از او به عنوان آشنایی حمایت از او به این تیم در راه منحصر به فرد خود.

همچنین در rt.com ‘خوش به حال من womancave!’ گلف ستاره کوچک و Instagram مدل لوسی رابسون نشان می دهد خانه جدید شبیه ساز (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de