CHAZ معترضان تقویت موانع و فرم زنجیره انسانی به عنوان شهردار سیاتل پاکستان برای از بین بردن هرج و مرج گاه (عکس)

ساکنان خود اعلام کرد ‘منطقه خودمختار’ در سیاتل در حال آماده شدن برای مرحله نهایی مسابقات با پلیس پس از مسئولان شهرستان نشانه آن است که زمان برای شکستن خشونت زده شد.

عکس ها و فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد تظاهرکنندگان تقویت خیابان سنگر استفاده می شود برای جدا کردن کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) از بقیه سیاتل. معترضان به نظر می رسد با تمرکز تلاش های خود را در دفاع از یک منطقه کوچکتر در اطراف اداره پلیس سیاتل شرق حوزه که آنها در زمان پس از اجرای قانون کشیده محله.

با استفاده از کامیون CHAZ ساکنان فرماندهی بتن موانع قرار داده شده توسط این شهرستان و اضافه شدن بلوک های غول پیکر خود را به مواضع دفاعی. فیلم همچنین نشان می دهد تظاهرکنندگان تمرین تشکیل یک زنجیره انسانی – یک تاکتیک است که آنها ظاهرا قصد استفاده از برای جلوگیری پلیس از مصرف به حوزه ساختمان است.

حدود دو هفته تظاهرات و اشغال شش بلوک منطقه و اعلام آن یک پلیس-منطقه آزاد. اگر چه این شهر در ابتدا تمایلی به دخالت یک رشته از حوادث خشونت بار در CHAZ باعث شده است تا شهردار جنی Durkan به عمل آورند. یک مرد درگذشت و در leas دو مجروح شدند پس از این اردوگاه را دیدم چندین تیراندازی بیش از 48 ساعت است. Durkan گفت که او پشتیبانی می کند کسانی که می خواهند به صورت مسالمت آمیز در اعتراض اما CHAZ (همچنین شناخته شده به عنوان “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به’ یا ‘خرد’) تأثیر منفی کسب و کار و ساکنان اطراف آن جامعه است.

روز دوشنبه او اعلام کرد که پلیس سیاتل خواهد بود بازگشت به رها حوزه اما وعده داده است که آنها این کار را انجام دهید “مسالمت آمیز است.” او مشخص نکرد که پلیس به حرکت در تنها که آن اتفاق می افتد “در آینده نزدیک است.”

بلندی مرحله نهایی مسابقات می آید به عنوان معترضان در واشنگتن در تلاش برای ایجاد خود را ‘منطقه خودمختار’ در پایتخت کشور است. دعوا باید بنا به گزارش ها در حال حاضر شکسته در خود اعلام کرد ‘خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه’ واقع فقط چند بلوک از کاخ سفید است.

همچنین در rt.com خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه? سازمان دیده بان معترضان راست سنگر سعی کنید به جلو و پایین اندرو جکسون مجسمه در واشنگتن دی سی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de