“تغییر پرچم یا من نمی خواهد به نمایندگی از این دولت’: کالج ستاره فوتبال به خواسته های تغییرات در می سی سی پی پرچم

ایالتی می سی سی پی در حال اجرا پشت Kylin هیل را تهدید به خروج از تیم امور مگر اینکه دولت پرچم که ویژگی های مؤتلفه تصاویر تغییر است در میان مداوم Black Lives Matter تظاهرات.

از تپه که بالا بازگشت متهور در ثانیه ساخته شده تقاضا در رسانه های اجتماعی گفت که او نمی خواهد بازی را برای این تیم تا زمانی که مقامات دولتی دستور تغییر می آید و پس از SEC کنفرانس ایالات متحده آمریکا و NCAA اظهار داشت که آنها نمی خواهد در نظر برگزاری مسابقات قهرمانی بازی در می سی سی پی تا پرچم اصلاح.

می سی سی پی امور خارجه مربی مایک صافی خود دفاع راست بازیکن به صحبت کردن اما متوقف کوتاه انعکاس تپه را درخواست کرد و گفت: “بزرگترین چیزی است که Kylin این حق برخوردار است که به نظر او درست مثل همه است.

اگر Kylin انتخاب برای بیان افکار خود را من فکر می کنم او باید اگر او می خواهد به. من فکر می کنم او قطعا باید به خاطر تمام نظرات در همه مسائل باید شنیده شود. من فکر می کنم که ما به مشکل اجرا به طور خاص — dialogue نیست کاملا آنچه که باید باشد.

همه در حال گوش دادن به یک دیگر و من فکر می کنم ما باید برای رسیدن به آن نقطه است. من این را تحسین Kylin حق بیان نظر خود را واقعا بر روی هر موضوع.”

دولت فرماندار تیت ریوز گفته است که هر گونه تغییر در پرچم باید از مردم و نه از مقامات دولتی. او توییتی در طول تعطیلات آخر هفته که قصد دارد برای دومین پرچم نمی خواهد ادامه دهید بدون اینکه همکاری امضا توسط مردم است. آخرین رای در دولت پرچم صورت گرفت در سال 2001 که در آن رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن آن را به عنوان آن است.

هیل در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از پشت در حال اجرا در کالج فوتبال و فکر این است که یک حرفه ای امیدوار کننده پیش از او هنگامی که او وارد صفوف حرفه ای. خود را صریح موضع در مؤتلفه نمادها می آید در میان هجوم چنین مواضع در آمریکا ،

همچنین در rt.com توییتر در آشفتگی پس از طناب دار ظاهرا موجود در گاراژ از راننده نسکار بابا والاس

نسکار به تازگی ممنوع طرفداران از پرواز مؤتلفه پرچم در مسابقه در یک حرکت بود که تا حد زیادی ملاقات با شور و شوق توسط خود رانندگان است. یکی راننده – Ray Ciccarelli – اعلام کرد که از خروج نسکار به دلیل پرچم خود را در سیاست.

بابا والاس موفق ترین آفریقایی-آمریکایی در تاریخ این ورزش بود طرفدار صریح از حذف مؤتلفه تصاویر از racetracks اما دوباره ساخته شده سرفصل های این هفته زمانی که طناب دار داشت در والاس گاراژ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de