ناتو به سمت شرق گسترش و در مقیاس بزرگ دریل روسی در نزدیکی مرزهای ممکن است منجر به عواقب غیر قابل پیش بینی و از آن زمان به صورت دوره ای اتحادیه اروپا را, روسیه FM سرگئی لاوروف گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ.

اروپا است که در آن “بحران اعتماد” در روابط بین المللی است احساس ترین وزیر خارجه روسیه گفت که او در زمان به مرحله توضیح داد که “ساختار جنگ سرد رقابت است که دوباره” در این قاره.

“افزایش تنشها ناتو زیرساخت های نظامی در حال پیشروی به شرق تمرینات دامنه بی سابقه در نزدیکی مرزهای روسیه را پمپاژ دفاع از بودجه فراتر از اندازه گیری – این همه تولید غیر قابل پیش بینی” او اضافه شده است.

او سپس به نام اروپا به تمرکز بر همکاری های امنیتی و کمک به رعایت معاهدات بین المللی به جای پیروی از یک سیاست رویارویی است.

را در ترویج شبح تروریسم در اروپا و یا هر گونه تهدید دیگر – قبل از اینکه خیلی دیر – و به یاد داشته باشید آنچه که همه ما جزء.

لاوروف اشاره کرد که “دستیابی به موفقیت فن آوری” استفاده شود باید برای اخلال بین المللی ثبات بیشتر تاکید بر اهمیت تلاش ها با هدف “جلوگیری از یک مسابقه تسلیحاتی در فضا و نه اجازه می دهد که نظامی از فضای مجازی است.”

همچنین در rt.com ‘برنده’ یا ‘ضعف’? Pompeo و پاکسازی تقسیم بیش از آنچه که در آینده برای غرب

او همچنین رله مسکو پیشنهاد برای عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد (چین ، فرانسه ، روسیه ، بریتانیا و ایالات متحده) به برگزاری مستقل اجلاس به منظور “فرانک و صادقانه تبادل نظرات در مورد چگونه به حفظ صلح برای نسل های آینده است.”

لاوروف پاسخ داد: چند سوال از رسانه ها که عمدتا حول وضعیت روابط روسیه با ترکیه بیش از عود در سوریه ادلب آخرین تروریستی تحت محاصره در کشور ، مسکو و آنکارا کار کرده اند به حل و فصل تنش نظامی در منطقه, اما هر دو طرف اتهامات ساخته شده است که موافقت نامه تا به حال انجام نشده پس از سوریه و نیروهای ترکیه درگیر شدند.

“ما بسیار خوب روابط با ترکیه است. اما این به آن معنا نیست که ما باید از توافق بر سر همه چیز” لاوروف گفت.

همچنین در rt.com روسیه خواستار ترکیه در برابر ‘نظرات تحریک آمیز” در سوریه

با این حال پیروزی علیه تروریست ها در ادلب است “اجتناب ناپذیر” تاکید کرد و اضافه کرد که جدا کردن شبه نظامیان از “عادی مخالف” باقی می ماند یک مسئله فشار. با توجه به بالا دیپلمات روس که چیزی آنکارا باید انجام دهید به دلیل آن نفوذ با ضد دولتی مبارزان.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی