رقیب بانک N26 است که بسته شدن حساب برای مشتریان انگلستان در 15 مارس مسبب مشکلات ایجاد شده توسط Brexit روند.

این بانک که تا به حال بازاریابی قابل توجه فشار پس از راه اندازی تنها شروع به ارائه حساب های جاری در انگلستان پس از اتحادیه اروپا همه پرسی.

اما گفت که “زمان و چارچوب” خروج توافقنامه ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ادامه.

با حدود 200,000 مشتریان یکی از اپراتورهای کوچکتر در انگلستان است.

توماس Grosse رئیس متصدی امور بانکی در N26 است که بانکداری اروپا مجوز گفت: “در حالی که ما احترام به تصمیم سیاسی است که گرفته شده است به این معنی که N26 خواهد بود قادر به خدمت به مشتریان را در انگلستان و مجبور به ترک بازار است.”

آنچه باید مشتریان انجام دهید ؟

حساب کار به صورت عادی تا 15 آوریل که در آن زمان بودجه باید منتقل شود.

خواهد Sorby مدیر کل برای N26 در انگلستان گفت که حساب خواهد بود بسته به طور خودکار در آن تاریخ و پس از پول حذف شده است.

هر کسی که پول در یک حساب و نتواند آن را به حرکت در زمان را ببینید پول منتقل شده به حساب برگزاری.

پس از بسته شدن این شرکت در بریتانیا عملیات که اکثریت آن را زنان بریتانیا کارکنان خواهد حرکت به نقش های جدید در کسب و کار این بانک گفت. آن بزرگتر است در آلمان که در آن آن را به برلین ستاد و به تازگی راه اندازی در ایالات متحده است.

این حرکت در می آید در روزی که سایه صدراعظم جان مکدانل در گفت و ترس وجود دارد یک “خطر” از خروج از این شهر اگر دولت دریافت نمی کند سویفت مقابله با اتحادیه اروپا در خدمات مالی است.

اما هیچ نشانه ای وجود دارد که در عین حال از هر گونه رقیب و یا بانک های بزرگ زیر N26 در ترک انگلستان است. Monzo و سار باید بانکداری بریتانیا مجوز بر خلاف N26.

آن باقی مانده است دشوار برای رقیب بانک ها در انگلستان حساب جاری بخش در درجه اول به دلیل تعداد زیادی از مشتریان خود استفاده نمی کند محصولات خود را به عنوان اصلی معاملاتي حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی