CDC بی سر و صدا کاهش داد Covid-19 نرخ مرگ و رسانه ها نادیده گرفته شود ، Elon Musk عجایب چرا

آخرین برآوردها نشان می دهد که Covid-19 هیچ وجه نزدیک به عنوان کشنده به عنوان مدل های اولیه ادعا و در عین حال و در عین حال رسانه های جریان اصلی شده اند و مادر در مورد این موضوع باعث برخی از برجسته مستند منتقدان بپرسید چرا که ممکن است مورد.

با توجه به “زمان بهترین برآورد” سناریو گذاشته شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به طور کلی مورد مرگ و میر (CFR) به طور قابل توجهی کمتر از 3.4 درصد است که سازمان بهداشت جهانی ادعا کرد که در اوایل – شکل استفاده می شود برای توجیه شدیدی مستندات سراسر جهان است. CDC همچنین در حال حاضر تخمین می زند که 35 درصد از تمام Covid-19 عفونت ممکن است بدون علامت باشد.

وحی شده است باید اخبار مهم اما رفته تا حد زیادی خسته شده اید فروغ نویس دانیل هوروویتس با اشاره به روز دوشنبه است.

ما نابود شده ما کل کشور به حالت تعلیق دموکراسی برای همه دروغ و این افراد مرتکب غیرعلمی درجه ای از وحشت. آیا آنها تا به حال اعتراف قبر عواقب ناشی از خطا ؟

“سوال خوبی است” نوشت: ایلان ماسک از فن آوری مغول پشت تسلا و SpaceX های هوروویتس نظر قطعه در روز سه شنبه.

در میان نقاط هوروویتس باعث می شود در تفسیر خود این است که به طور کلی CFR است که در واقع کشیده و با تمام مرگ و میر در ایالات متحده در خانه های سالمندان که تعدادی از فرمانداران دستور داد به خانه Covid-19 بيمار در نتیجه گسترش عفونت به آسیب پذیر ترین جمعیت.

“حیرت انگیز 62 درصد از تمام [Covid-19] مرگ و میر در شش متحده تایید کرد که از انجام این کار حتی اگر آنها تنها آهنگسازی 18 درصد از جمعیت ملی,” او نوشت.

هوروویتس ادعا می کند که واقعی مرگ و میر در جمعیت عمومی در تمام سنین و شرایط بهداشتی در خارج از خانه های پرستاری است و نزدیک به “1 در 1000 در,” او به عنوان انفجار هر دو سیاست عمومی در پاسخ به بیماری ها و پوشش رسانه ای آن است.

همچنین در rt.com ‘گرفتن قرص قرمز’: Elon Musk می فرستد توییتر به ماتریس بحران می شود, Ivanka Trump را ستایش… & ‘f*** شما هر دو’ از Wachowski

آن را تعجب آور نیست که مشک پیدا کرده است این مقاله قانع کننده به او چیده مقاله دیگری در هفته گذشته سرزنش ترس و groupthink برای “غیر ضروری” جهانی مستندات و درگیری در اوایل این ماه با lockdown-خوشحال مقامات در کالیفرنیا بیش از بازگشایی خود تسلا گیاه در آالمدا کانتی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده است اعلام سراسر کشور مستند اجازه فرمانداران تصمیم می گیرید چه بهترین برای خود فرد متحده است. رسانه های جریان اصلی پوشش مستندات شده است قابل ملاحظه ای حزبی انفجار فرمانداران جمهوریخواه برای بازگشایی کشورهای خود را “بیش از حد به زودی” یا نه قفل کردن در حالی که ستایش فرمانداران دموکرات که اعمال خشن و مستندات در حالی که نادیده گرفتن است که آنها دستور داد Covid-19 بيمار به خانه های سالمندان و حساب برای بیشترین تعداد از ما مرگ و میر.

از جمعه های ما ثبت شده 1,669,040 موارد مثبت Covid-19 با 98,246 تایید مرگ, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 40 میلیون آمریکایی قرار داده شده است از کار به عنوان یک نتیجه از مستندات آغاز شد که در اواسط ماه مارس و هنوز هم در اثر در برخی از نقاط کشور است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de