گرفتن من اگر شما می توانید ؟ شیکاگو غارتگران لاف زدن در Facebook در مورد تخلیه مغازه به سرقت رفته

پس از دو هفته غارت مغازه ها تحت پوشش جورج فلوید تظاهرات بیش از اعتماد به نفس غارتگران هستند مورد مباهات خود hauls on Facebook. پلیس و اف بی آی ادعا می شود در دنباله خود – اما در حال حاضر دست خود را کامل.

که اگر هرج و مرج بی قانونی نمی شد به اندازه کافی برای شیکاگو, یک تلویزیون محلی شبکه شوکه شده بود به کشف غارتگران گستاخی خود hauls در رسانه های اجتماعی. CBS وابسته WBBM گزارش پدیده در دوشنبه, پخش گزیده هایی از کلیپ های متعدد ارسال شده توسط یک زن که ظاهرا در یک دزدی و مستند آن را همه در یک Facebook Live.

نه تنها نبود او از ترس گرفتار شدن اما او نیز به دنبال shame Facebook کاربران برای به اشتراک گذاری ویدئوها با پلیس است. یک ویدئو شده بود به اشتراک گذاشته شده بیش از 6000 بار.

همچنین در rt.com به گفته پلیس اطناب گرفتن دزدیدند است که در حال حاضر امتیاز سفید و باید نابود شود

در حالی که غارتگر نمی خواهد صحبت با خبرنگاران – دوست او مسدود شده و یک روزنامه نگار که از تماس او در Facebook – او روشن ساخته است که او انتظار ندارد به مجازات بارها و بارها فیلمبرداری یک تنه ماشین پر purloined مشروب و لباس. “من ها به سرقت رفته s*** 365 یک سال” او bragged در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط CBS اعلام کرد او “را نمی دهد هیچ f*** * * * ها” در مورد “این ها* * * * **.”

من غارت. من در زمان من s***. بله!…This ain’t این motherf*** * * * در’ اولین بار من این کار.

اف بی آی قرار دادن یک تماس در هفته گذشته برای عکس ها و ویدئوها از “فعالیت های غیر قانونی“و شیکاگو اداره پلیس belatedly درخواست شواهد تصویری از “برخوردهای غیر قانونی.” پس از حمل و نقل چند Facebook Live ویدئوها از متظاهر غارتگران به اجرای قانون گزارشگر این شبکه ادعا کرد که عوامل بودند “هنوز هم به طور فعال مشغول به بررسی نکات” با FBI اصرار “هر یک” بود “در حالبررسی توسط یک فرد” با هدف شناسایی افراد نگران است. پلیس شیکاگو حاضر به اظهار نظر در این بی پروایی نشان دادن ،

نه آژانس ظاهرا پرسید که آیا آنها می خواهم سعی تماس با افرادی که حساب نوشته شده بود متهم فیلم. در علاوه بر این به نیاز کاربران خود را به استفاده واقعی خود را با نام Facebook با استفاده از الگوریتم های تشخیص صورت به صورت خودکار تگ مردم در عکس و فیلم, تئوری ساخت و اجرای قانون کار بسیار آسان تر است.

در حالی که شهرهای دیگر ممکن است بلک در چنین بدون زرق و برق پاسخ به غارت مالکیت خصوصی شیکاگو شده است موجب ویرانی تاریخی سطح خشونت در هفته های اخیر. ده ها تن از کسب و کار را غارت شده و سوخته در میان گسترده در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس که لگد کردن در روز یادبود زمانی مینیاپولیس افسر پلیس کشته غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط دو زانو بر گردن خود به مدت هشت دقیقه است. در 31 ماه مه شیکاگو تحمل خود را بیشتر خشونت بعد از سال 1961 زمانی که دانشگاه شیکاگو Crime Lab برای اولین بار شروع به پیگیری آمار است. تکان دهنده 18 نفر به ضرب گلوله در یک دوره 24 ساعته در حالی که کل آخر هفته را دیدم 25 نفر کشته و 85 زخمی در تیراندازی.

همچنین در rt.com See no evil? شهردار شیکاگو گفت: مشاوران توصیف ‘WARZONE’ شورش صحنه است که آنها در حال کامل از S**T’

تعداد تماس های اضطراری از طریق پشت بام رفت و همچنین با بیش از 65,000 911 تماس های ساخته شده و در مقایسه با میانگین روزانه 15000. پلیس شیکاگو گروه تلاش کرده است به این آدرس هولناک سنبله در فعالیت های جنایی صدور بیانیه ای در روز دوشنبه از طریق سخنگوی. “این سطح از فعالیت و تجربه در طول هفته گذشته بی سابقه بوده است و این بخش به طور فعال بررسی حوادث متعدد در سراسر شهر و کار برای تعیین انگیزه در این موارد” بیانیه خواندن حمایت بخش بود “به طور جدی به دنبال عدالت برای همه ساکنان نهفته به خصوص کسانی که کشته شده اند و یا زخمی های این بی معنی اعمال خشونت است.

برخی از رساله سیستم عامل گرفته اند مراحل را برای سرکوب به احتمال زیاد غارتگران است. کفش کتانی فروش مجدد سایت StockX گفت: ایسنا در هفته گذشته که آن را “به هر موجود اقدامات لازم برای جلوگیری از فروش کالا به سرقت رفته در [آن] پلت فرم” در حالی که لباس رساله hub Poshmark اصرار داشت آن را “به طور فعال نظارت بر فعالیت بر روی پلت فرم ما به اطمینان حاصل شود که سرقت کالاهای در حال فروش می رسد” اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود هر گونه افزایش در “به طرز مشکوکی منابع کالا.

لس آنجلس فروشگاه اپل نسخه ی نمایشی غیر فعال گوشی های به سرقت رفته توسط غارتگران ترک آنها را قادر به نمایش هر چیزی فراتر از یک شرمندگی پیام درخواست از کاربر برای بازگشت دستگاه به فروشگاه و هشدار داد که در غیر این صورت, “مقامات محلی هشدار داده خواهد شد.

آیا کسانی که مقامات هر چیزی را با این هشدار اما موضوع دیگری است. خواست به “انجام کاری بهتر” در طی یک کنفرانس تلفنی با 50 شهر aldermen توسط یکی که توصیف بخش خود را به عنوان یک “جنگ مجازی منطقه,” شهردار شیکاگو لری Lightfoot به نام بیچاره سیاستمدار “100 درصد کامل از s***” و اخراج او نگرانی در مورد خشونت شورش به عنوان “شایعات بی اساس.”

اما Lightfoot در حال حاضر اذعان کرد او تا به حال “دیده s*** * * * مثل قبل از این نه در شیکاگو است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de