گرفتن و انتشار: شورش زندانی در سنت لوئیس و نیویورک مجموعه رایگان محلی دادستان

حتی ما به عنوان پلیس سرکوب شورش و غارت مقامات از سنت لوئیس به شهر نیویورک هستند به سادگی با انتشار هر کس دستگیر شده در ارتباط با ناآرامی با توجه به اصلاحات و پشتیبانی توسط عدالت اجتماعی در ایران ،

پلیس بازنشسته کاپیتان دیوید Dorn شد داغستان توسط غارتگران و چهار فعال وظیفه پلیس به ضرب گلوله کشته شدند در خیابان Louis, میزوری, به عنوان اعتراض به مرگ هفته گذشته جورج فلوید در مینه سوتا تبدیل به شورش های خشونت آمیز در روز دوشنبه. این 25 نفر دستگیر شده در ارتباط با ناآرامی های منتشر شده توسط مدار وکیل کیم گاردنر ،

“آن ژرف است که هر فرد دستگیر شده که شب منتشر شده” دادستان کل اریک اشمیت به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. “آن خیره کننده است.” اشمیت متعهد به انجام همه چیز را او می تواند به تعقیب تظاهر کنندگان.

گاردنر اولین آفریقایی-آمریکایی مدار وکیل در سنت لوئیس منتخب در سال 2016 با کمک قابل توجهی از دموکرات مگا دهنده جورج سوروس به دنبال ناآرامی در نزدیکی فرگوسن. در سال 2018 رهبری کاوشگر در برابر جمهوری خواه فرماندار اریک Greitens در نهایت رها کردن اتهامات او پس از استعفا از دفتر.

در شهر نیویورک نیز که چند روز از غارت و شورش رئیس پلیس ترنس موناهان تاسف است که بسیاری از بازداشت شدگان توسط ماموران بلافاصله منتشر شد به عنوان یک نتیجه از دولت وثیقه-اصلاحات قانون است.

“به دلیل وثیقه اصلاحات شما در خیابان در روز بعد. شما نمی تواند برگزار می شود در هر نوع وثیقه” موناهان گفت: نیویورک پست در روز سه شنبه. زمانی که او به ارمغان آورد تا این موضوع با دادستان منطقه منهتن Cyrus Vance “او به من گفت که هیچ چیز او می تواند انجام دهد” رئیس اضافه شده است. NYPD ساخته شده بیش از 650 دستگیری دوشنبه شب به تنهایی.

همچنین در rt.com 3 بیشتر مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام بیش از مرگ جورج فلوید به عنوان چوین را به اتهام مطرح شده به قتل درجه 2

مصوب در سال 2019 و با در نظر گرفتن اثر در ماه ژانویه قانون حذف پول نقد وثیقه برای جرائم مانند وسیله و دزدی و برخی از انواع حمله تعدادی از جرائم مواد مخدر و حتی انواع خاصی از آتش سوزی و سرقت.

بیش از ماساچوست در دولت دادستان عمومی و در سخنرانی به بوستون اتاق بازرگانی روز سه شنبه توصیف اعتراض و شورش به عنوان یک “فرصت” به “ساخت دوباره در راه است که رهایی ما از نژاد پرستی نهادینه شده که منجر به امریکا سوزاندن امروز.”

“بله امریکا در حال سوختن است. اما این که چگونه از جنگل ها رشد می کنند” استدلال AG Maura هیلی (D). بیش از 50 نفر دستگیر شدند در بوستون پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد.

چهار افسر در مینیاپولیس, مینه سوتا, فیلم برداری شد دستگیری فلوید در هفته گذشته با یکی از آنها دو زانو بر روی آفریقایی-آمریکایی را گردن او شکایت او نمی تواند نفس بکشد. هر چهار نفر بودند به سرعت اخراج و یک مسئول فلوید مرگ بود به اتهام قتل در روز اما تظاهرات خشونت تبدیل شد به هر حال. شورش غارت و آتش سوزی از گسترش بیش از همه ما شد و به شدت سیاسی شده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de