گربه قرارداد coronavirus از بیمار مالک در مورد جدید از انسان به حیوان انتقال

به عنوان دانشمندان در سراسر جهان نبرد برای درمان یا واکسن به Covid-19 یک مورد جدید از انسان به حیوان انتقال بوجود آمده در بلژیک که در آن کارشناسان بهداشت می گویند یک گربه قرارداد این بیماری از آن coronavirus زده مالک.

فقط یک هفته پس از صاحب حیوان خانگی در لیژ بلژیک تشخیص داده شد با Covid-19, گربه خود را نیز شروع به نشان دادن علائم بیماری از جمله مشکلات تنفسی و اسهال.

به عنوان وحشت بیش از شیوع نگه می دارد و به دست آوردن زمین سخنگوی بلژیک coronavirus بحران مرکز امانوئل Andre تلاش برای اطمینان دادن به مردم که حیوان آلوده بود “مورد جدا شده است.”

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که حیوانات ناقل این بیماری همه گیر” گفت: رسانه های محلی و خطر از مردم در حال تبدیل شدن بیمار از حیوان خانگی خود را باقی می ماند بسیار کم است. آندره اضافه شده که گربه قرارداد این بیماری با توجه به “تماس نزدیک بین حیوانات و استاد است.”

همچنین در rt.com مرد بیمار دوست: اولین مورد گزارش شده از انسان به حیوان انتقال نشان می دهد مردم می توانند آلوده سگ با Covid-19

وجود دارد و تنها یکی دیگر شناخته شده مورد به تاریخ مربوط به یک حیوان تبدیل شدن به آلوده Covid-19 صاحب آن است. در اوایل ماه مارس یک سگ در هنگ کنگ قرار داده شد در قرنطینه پس از آن آزمایش “ضعیف مثبت” برای ویروس.

همانطور که برای انسان عوارض از coronavirus در بلژیک 289 نفر فوت کرده اند با 1,049 موارد جدید را تایید کرد در 24 ساعت گذشته در آوردن کل موارد وجود دارد پس از همه گیر شروع به 7,284.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im