قمار ورزشگاه سینما به عنوان New York, New Jersey & کانکتیکات ممنوعیت 50+ مردم گردهمایی با توجه به coronavirus نگرانی

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات نورد مجموعه ای از قوانین که شامل بسته شدن قمار ورزشگاه و سینما و همچنین محدود کردن رستوران ها تنها به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل.

محدودیت های جدید در سه کشور همسایه را به اثر در 8 PM به وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه ، در بالا از تعطیلی و ممنوعیت از جمعیت 50 یا بیشتر فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت که او نیز دلسرد هر غیر اورژانس سفر خود را در حالت “بین ساعت 8 بعد از ظهر و ساعت 5 روز. این باقی خواهد ماند برای آینده قابل پیش بینی.”

این تعطیلی در نیویورک از فرماندار اندرو کومو نمی آیند به عنوان یک شگفتی به عنوان شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد تنها یک روز قبل از او خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت سفارش بسته شدن کاباره ها و فیلم تئاتر و سالن های کنسرت. رستوران ها و کافه ها نیز تبدیل به را خارج و تحویل خدمات تنها شبیه به یک سفارش ایلینوی قرار داده و به اثر در روز یکشنبه.

فرمانداران گفت: در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی تماس در روز دوشنبه که با آنها همکاری در محدودیت به زندگی عمومی به منظور جلوگیری از سفر شهروندان از دولت به دولت برای دریافت امکانات خاص.

“در آینده با همان قوانین ضروری است” کومو گفت. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و دیگر انتخاب کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باقی می ماند باز بر اساس قوانین جدید. حمل و نقل عمومی بین ایالات متحده نیز باز باقی می ماند.

همچنین در rt.com ‘ترغیب بیش’: ایلینوی سفارشات رستوران ها به نوبه خود به دور ‘شام خوردن در مشتریان به عنوان کالیفرنیا خواستار میله به بیش از Covid-19

دولت تحمیل قوانین در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج است به عنوان فرمانداران یا تصویب سفارشات برای کسب و کار و یا به سادگی آنها را ترغیب به انجام این کار به عنوان فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom را در روز یکشنبه. بسیاری از فرمانداران عبور از این محدودیت ها در انتقاد از دولت فدرال در پاسخ به گسترش coronavirus چیزی کومو باز بود مورد در روز دوشنبه. “این غیر قابل توجیه” او گفت: از پاسخ و اضافه میکند: “ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.”

کومو نیز نشان داد از طریق درایو تست برای coronavirus اجرا خواهد شد در جزیره استاتن آیلند و راکلند ، او می گوید: او نیز در ساختمان “بازگشت به بالا” امکانات پزشکی برای بیماران.

شده اند وجود دارد حداقل 67 مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus و وجود دارد بیش از 3,600 موارد تایید شده که از صبح روز دوشنبه.

کومو اعلام 950 موارد تایید شده در ایالت نیویورک در روز دوشنبه افزایش چشمگیر زودتر از اعداد که فرماندار chalked به افزایش تست. مرگ و میر در کشور از ویروس ایستاده در هفت.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de