CAS گزارش جزئیات لیورپول و منچستر یونایتد در میان نه تیم های لیگ برتر که می خواستم منچستر سیتی اروپا ممنوعیت به تایید

نزدیک به نیمی از تیم های حاضر در لیگ برتر نوشت: دادگاه داوری ورزش درخواست که منچستر سیتی درخواست تجدید نظر در برابر ممنوعیت از رقابت های اروپایی بود را رد کرد و با توجه به گزارش سه شنبه منتشر شد.

پپ گواردیولا را به تیم ضربه با دو سال محرومیت از فوتبال اروپا و چند میلیون یورو جریمه در اوایل سال جاری از یوفا باشگاه و کنترل مالی بدن (CFCB) برای آنچه که آنها به عنوان “نقض جدی” از قوانین مربوط به صدور مجوز و مالی بازی منصفانه است.

همچنین در rt.com در ترکیب منچستر سیتی دو سال اروپا ممنوعیت لغو شد به عنوان باشگاه برنده تجدید نظر

این مورد ناشی از به اصطلاح “فوتبال نشت”: احداث مخازن از اطلاعات خودی و ایمیل های داخلی را به عموم مردم منتشر شده توسط نشریه آلمانی اشپیگل که برخی از آنها به نظر می رسد به تهمت زدن به منچستر سیتی در داشتن عمدا پنهان سرمایه گذاری در این باشگاه است.

حاکم شد و با موفقیت به دادگاه تجدید نظر در ماه ژوئن واژگون اروپا تعلیق و بسیار کاهش خوب بعد از یک پنل شنیده شواهد بیش از سه روز.

منچستر سیتی اعلام کرد که آنها با “استقبال” توسعه اما چند بالا مشخصات مدیران در لیگ برتر از جمله خوزه مورینیو و Jurgen Klopp – بسیار مهم این تصمیم است.

این اعتراض ایستاده بود برای چند ماه.

93-صفحه گزارش منتشر شده در روز سه شنبه توسط CAS که در آنها توضیح استدلال برای تخفیف نیز جزئیات چگونه یک مجموع از نه لیگ برتر طرف نوشت: دادگاه در ماه مارس برای بیان مخالفت خود را با منچستر سیتی را تعلیق بودن حذف شده است. این شامل باشگاه دو-گرم رقبای منچستر یونایتد و لیورپول.

تیم های دیگر به جسم شد, آرسنال, رئال, چلسی, Leicester, نیوکاسل تاتنهام و گرگ.

در مورد منچستر یونایتد چلسی لستر تاتنهام و گرگ منچستر سیتی را اخراج از فصل آینده لیگ قهرمانان را تضمین تیمی که پنجم رسید در لیگ یک در فصل آینده لیگ قهرمانان. در پایان آن لستر که از دست رفته.

در این سند همچنین آمده است که منچستر سیتی را به شدت تکذیب کرد که آنها تا به حال وارد یک توطئه با حامیان اتحاد ایرویز و شرکت مخابراتی اتصالات به طور غیر قانونی قیف پول به باشگاه با پنل پیدا کردن که اتهامات که حمایت درآمد بوده است باد تا به حال هیچ شایستگی.

همچنین در rt.com ‘تصمیم ننگین’: خوزه مورینیو و Jurgen Klopp اسلم تصمیم به قبول منچستر سیتی درخواست تجدید نظر در برابر دو سال یوفا بان

این پنل همچنین دریافتند که این باشگاه موفق به تطابق با یوفا در اولیه خود را بررسی و همچنین عرضه نشد اظهارات شاهد یا اصلی تکرار به بیرون درز ایمیل.

CAS بنابراین مشخص است که منچستر سیتی تا به حال مرتکب تخطی در عدم همکاری منجر به جریمه نقدی از 10 میلیون €($11.7 میلیون) بودن را تایید کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی